M

Yüzbaşı
21 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Masaüstü Kendi Kendine Silindi
Arkadaşlar merhaba
Bilgisayarımı keyfi olarak yeniden başlatmıştım sonra açılırken aşağıdaki mavi ekran çıktı.
Sonra bilgisayarı yeniden açtım masaüstündeki belgeler gitmiş nasıl geri getirebilirim
< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
Kazanılmis Liseyi 2. Tercihte Değiştirebiliyor Muyuz
Arkadaşlar merhaba,

Kardeşim adrese dayali anadolu lisesini kazandı, 2.tercihlerde başka bir anadolu lisesini yazarsa orası çıkma ihtimali var mı? Puanı tutuyor. Ailem en yakın hangi okul varsa orayı yazmış halbuki daha iyi bir lise tutuyormuş.
M
3 yıl
18 Bin Takipcili Hesabımdan Nasıl Kazanç Sağlarım
Arkadaşlar merhaba,

Kendin yap tarzında bir Instagram hesabı açtım ama hesapta öylesine post atıyordum çok takılmıyordum işimden dolayı. Zamanim olmuyordu. 4 5 yılda 18 bin takipçi oldu ama emek sarf etmedim oylesine takılıyordum ve bu takipçi kitlesini nasıl artırabilirim veya sayfayı herhangi başka bir konuya da cevirebilirim haber, dekorasyon, spor vb. Sizler ne olursa takip ve beğeni atarsanız mesela.
Benim düşüncem kadınların ilgi gösterdikleri alanda sayfayı değiştirmek. Yani takipçi sayısı arttığı için reklam vs alınabiliyor belli bir süre sonra
M
3 yıl
Moskova'dan Iphone'u Nereden Almalıyım?
Arkadaşlar merhaba. Moskovada iphone'u nereden alabilirim. Internetten almak istiyorum sanki mağazaya gore daha ucuz ama rusyadaki web sitelerini pek bilmedigimden güvenemiyorum. Eger alan varsa teknoloji marketlerini mi yoksa interneti mi önerir.
M
3 yıl
Rusya Çalışma Vizesi/Pasaport Adrese mi geliyor
Selamlar arkadaşlar.

Çalışma vizesi başvurusu sonrası pasaport adrese mi yoksa geliyor yoksa konsolosluktan şahsen mi alınıyor? Bilgisi olan var mi?
M
4 yıl
1 Ay Önce Pasaport Aldım, Tekrar Alabilir miyim?
1 ay once pasaport aldim 1 yıllık. Kasim 2019a kadar geçerli. Rusyaya 1 hafta gittim geldim. Simdi 10 yıllık almak için yeni randevu aldim. Herhangi bir sorun olur mu kaymakamlikta? Ücretini tekrar bankaya ödeyeceğim
Edit: eski pasaportu geri vereceğim. Sistem de zaten randevu almada sorun vermedi ben yine de sormak istedim sizlere
M
4 yıl
Sınav Başvurusunda Hata Veriyor Yardım
Merhaba.

Resimdeki gibi bir hata verdi. Ev adres ve sinav merkezi illerini istanbul seçtim. Okul bilgisi derken sınav merkezini kastetmiyor mu?? Ben mi yanlış anladım? Ikametgah adresi ile ayni il mi olmasi gerekli? Ikametgah adresim kocaeli ama boyle bir sart da yok diye biliyorum. Farkli illerde girebiliyoruz.
< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
TEOG Tercihleri İçin 1 Sorum Var
Merhaba arkadaşlar. Kardeşimin 2017 TEOG tercihlerini yapmamız lazım. Benim dönemimden sonra çok şey değişmiş. Tercihler YEP puanına göre mi yoksa yüzdelik dilime göre mi yapılacak? Yüzdelik dilime göreyse Türkiye yüzdelik dilimi mi yoksa il geneli yüzdelik dilimine göre mi tercih yapılacak? Şimdiden teşekkürler.
M
6 yıl
8.1'den 10'a geçtim fakat bluetooth ayarları yok
< Resime gitmek için tıklayın >

Aramaya basıyorum ayarlara giriyorum fakat yok yahu. Nerde bu? Lenovo Z50 kullanıyorum. Lütfen yardımmmm
M
6 yıl
Word Programini açınca bilgisayar kasiliyor
Bilgisayar normalde hızlı çalışıyor fakat word u açtığımda her komut verdiğimde donuyor. Sebebi ne olabilir? Office i ibternetten indirdim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.