Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
999
Tıklama
0
Öne Çıkarma
60-65 inç
K
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

merhaba arkadaşlar gündüzleri hd belgesel akşamları da genelde film izlemeyi seven biriyim,filmler yetmediği için elimden geldiğince kaliteli filmleri indirip izliyorum.şu an elimde 47 in ç led tv var 3 sene önce almıştım ama artık küçük geliyor sanırım :) o nedenle bir üst adıma geçme vakti geldi sanki,amacım 60 -65 inç 6000 tl civarında bir tv almak.Panasonic TX-P65ST50 -sharp 60le740e-sony 60nx720-PANASONIC TX-L60ET5E yani genelde led seçimli bir liste oldu plazmada da gönlüm yokdeğil ama gerek kullanım zorluğu ve riskleri ve evdeki elektrik tesisatının çok iyi olmayışı beni plazmada tedirgin eden unsurlar.b listedeki seriler ve benim kriterlerim doğrultuusunda alabileceğim yardım ve görüşlere çok ihtiyacım var herkese selamlar.B
11 yıl
Binbaşı

Film için 65ST50 her türlü en iyisi olur

Belgeseli bilemiyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
11 yıl
Yüzbaşı

Arkadaşın önerisine bende katılabilirim hocam. Belgesel içinde gideceğini düşünüyorum inceledimde. yinede satış görevlilerine vs sorun.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

benimde gönlümde plazma var ama kullanım zorluğu tesisat rodaj burn in vb tedirgin ediyor gücüm yetse vt50 alabilsem ne ala ama şimdilik o kadar para veremem doğrusu.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

K
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.