Arkadaslar daha once bu numaradan vodafone gibi mesajlar geliyordu iste sayın abonemiz falan diye, bu sabah ise 4 ten beri 20, 30 tane boş mesaj çektiler bana ve hala çekiyorlar. Bu isten hiç bir sey anlamadım, nasıl engelleyecegim bunu bilen var mı
Gece gece kafayı yedirttiler bana yahu. Kalkar kalkmaz neyin nesiymis diye ararken bu konuya denk geldim. Vodafone kaynakliysa cok büyük ayıp yaptıklarını söylemem gerek.
Merak ediyorum, yabancı ülkelerde de bizim ülkemizde olduğu gibi böyle reklam rezaletleri var mı.. Bu nedir ya nedir bu vatandaşın çektiği bu istemediği numaralardan!!
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle