Öncelikle 2019 da 45 k 2020 de 38 k yapan birisiyim sınav deneyimim az çok var ve üniversite kayıtlıyim.Geçen sene 165 dakika olduğundan sinav tamamen yetiştirmiştim bu senede geçen seneye benzer bir sınav vardı zorluk olarak (Türkçe 1 tık daha kolay mat 1 tık daha zor) ama süre kısıtlaması olduğundan matematikte 10 soruya hiç bakamadım bu yüzden sınavı yetistiremeyen arkadaşlar varsa kesinlikle moral bozukluğuna girmesin ve yarın ki aytye odaklanın ne kadar düşünürseniz düşünün bugünü değiştirmeyeceksiniz herkese başarılar Edit:Fen Sosyal geçen seneyle zorluk olarak benzerdi Tyt 2020 sıralamam 37 k
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 26 Haziran 2021; 12:58:24 >
Hocam eleyicilik zaman göre olacak bence zorluğa değil ben geçen seneden biraz daha iyi gelir diye düşünüyorum sıralamalar zorluk bakımından çok büyük farklar yoktu ama 30 dakika ekstra verilse herkes yine +30 mat yapardı mesela
Edit:Fen Sosyal geçen seneyle zorluk olarak benzerdi
Tyt 2020 sıralamam 37 k
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 26 Haziran 2021; 12:58:24 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >