E

Er
19 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
E
3 hafta
Ankara'da kütüphane önerisi
Ankara'da bildiğiniz ve önerebileceğiniz kütüphane var mı deneme çözmek için, aşağıdakiler hariç?

Millet Kütüphanesi (gidiş/geliş sorun)
Milli Kütüphane (ünili değilim)
Diyanet Kütüphanesi (erken kapatıyor)
Adnan Ötüken (çalışma salonu kalabalık)

edit: cumartesi günü Uyanık Kütüphane'yi denedik. Giriş fiyatı 15 tl. Bir içecek hakkı sunuyor ve bence filtre kahvesi iyiydi. Çalışanları da güler yüzlü. Mola süresi 40 dakika ama ortam kalabalık değilse istediğiniz gibi girip çıkabiliyorsunuz. "Sessiz Salon" ları çok sessiz değil ama ders çalışmaya gelenler sessiz olmak için özen gösteriyor. Gerçi bazılarının fısıltıyla konuşmak nedir cidden haberleri yok. Dışarıdan da saçma müzik sesleri geliyor. Saksafon ve jazz melodileri ardından elektro saz sesleri dinledik baya. Bunlar çok rahatsız etmiyor aslında ama yine de dikkat dağıtabiliyor. Bir de sanırım şanssız bir günümüzdü, deneme çözerken anlık bi güm sesiyle irkildik. Bir arkadaş bayılıp düşmüş yere, kendine gelemeyince de ambulans çağrıldı. Lütfen rica ediyorum sabah kan verip ardından ders çalışmaya kütüphaneye gitmek gibi bi salaklık yapmayın. Bünyenize çok güvenmeyin.

edit2: internette diyanet kütüphanesinin çalışma saatlerini 09.00-18.00 olarak gördüğümüz için bugün diyanet kütüphanesine geldik. özel çalışma kabinleri aşırı rahat ve izole. Masalar prizli ve masa lambalı. İnternet hızı düşük ama idare eder. içerisi sessiz ve estetik açıdan güzel ahajsk ama 18.00da değil 15.45'te kapanıyormuş.
E
geçen ay
Yeni Nesil Soru Saçmalığı
Aşırı sıkıldım ya, yeni nesil sorucaz diye bomboş soru sorulmasından artık. Gıcık oluyorum. Yayınevleri denemeye koyacak başka soru bulamayıp aralara sıkıştırıyor mu napıyor < Resime gitmek için tıklayın >
E
2 ay
OGM Materyal Deneme
Bugün OGM materyalin online ilk mini denemesi varmış. Girecekler var mı?
http://ogm.eba.gov.tr/sinav
E
2 ay
Apotemi TYT Fen 25'li Deneme Cevap Anahtarı
2020 basım Apotemi TYT Fen 25'li Deneme cevap anahtarı olan varsa atabilir mi?
Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.