Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
30
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2K, Summer Game Fest 2024'te Sevilen Serinin Yeni Oyununu Duyuracak
M
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

''
 
Önemli oyun serileri ile karşımıza çıkan yayıncı 2K yepyeni açıklamalarda bulundu. Ortaya çıkan bilgilere göre Summer Game Fest 2024 etkinliğinde sevilen serilerin birinin yeni oyunu duyurulacak. Belirtilen etkinlik 8 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 00:00’da gerçekleştirilecek.
 
Mafia veya BioShock serisinin yeni oyunu olabilir
 
''
 
Summer Game Fest 2024 etkinliğinde bildiğiniz üzere birden fazla önemli oyun stüdyosu bu sunuma katılım sağlayacak. Burada geliştiriciler ve yayıncılar yeni oyunlarını sergileyecek ve hem mevcut oyunlarından hem de yeni oyunlarından yeni fragmanları ve içerikleri kullanıcılara sunacak. Dolayısıyla heyecan verici bir Haziran ayının bizleri beklediğini söyleyebiliriz.
 
Şimdi ise 2K, Summer Game Fest sunumu içerisinde yeni bir seri oyunun duyurulacağını aktarıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi verilmezken Take-Two Interactive Software (2K’nin üst kuruluşu) daha önce yeni bir Mafia oyunu ve yeni bir BioShock oyununun geliştirilmekte olduğunu doğrulamıştı.J
4 hafta
Yarbay

Infinite’den sonra yeni oyunun hayal kırıklığıı olacağını bilsem de Bioshock özledik be.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Z
4 hafta
Yarbay

Borderlands olabilir< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

R
4 hafta
Yarbay

Bence yeni Mafia oyunu.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.