Z

Yarbay
10 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
351 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
6 gün
Her şey çok pahalı
Markete gidiyorum raflara bakıyorum her şey çok pahalı, sucuk 100 lira, peynir 100 lira, 1 milyoncu gibi her şey 100 lira olacak yakında, dışarı çıkıp gezeyim diyorsun suriyelisi afganı arabı, kimi hindu kimi yamyam kimi bilmem ne bela, 85 milyon bir tane ruh hastasının peşine takıldık gidiyoruz, 20 sene gittik yetmedi, 5 sene daha gideceğiz, herkes ne almak istiyorsa şimdiden alsın, bunlar son "iyi" günlerimiz.
Z
3 ay
Alien (Untitled Project)
< Resime gitmek için tıklayın >
The Hollywood Reporter'ın haberine göre yeni Alien filminin çekimlerine 9 Mart'ta Budapeşte'de başlanacak. Projenin yönetmeni ise 2013 yapımı Evil Dead ve 2016 yapımı Don't Breathe gibi filmleri de yöneten Fede Alvarez olacak. Filmin başrolünü ise Cailee Spaeny üstlenecek. Ridley Scott da projeye dahil ve yapımcı olarak kadroda gözüküyor.

Film, Prometheus ve Alien Covenant gibi orijinal hikayenin öncesini anlatan bir Prequel olmayacak. İsmi henüz belli olmayan filmin konusu gizli tutulurken stüdyo filmin "uzak bir dünyada kendilerini en korkunç hayatla karşı karşıya bulan bir grup genci" konu alacağını açıkladı.
Z
5 ay
65 (10 Mart 2023) Adam Driver
< Resime gitmek için tıklayın >

Türü: Gerilim, Bilim-Kurgu
Yönetmen: Bryan Woods, Scott Beck
Yapımcı: Sam Raimi
Oyuncular: Adam Driver, Ariana Greenblatt, Chloe Coleman
Vizyon Tarihi: 10 Mart 2023

Feci bir kaza sonucu bilinmeyen bir gezegende olduğunu fark eden pilot Mills (Adam Driver) aslında dünyadadır ama 65 milyon yıl önceki dünyada. Artık Mills ve onun dışında hayatta kalan tek kişi Koa (Ariana Greenblatt) kurtulmak için tarih öncesi tehlikeli yaratıklarla dolu bu araziden kaçmak zorundalar.


https://www.youtube.com/watch?v=bHXejJq5vr0
Z
10 ay
Uçuyoruz hamdolsun
El kadar pizza 100 lira

< Resime gitmek için tıklayın >
Z
12 ay
"Cumhurbaşkanı Olmaz"
Devlet Bahçeli (2014): "türklüğü reddeden, tc'yi silen, milliyetçiliği ayaklar altına alan bir inkarcıdan türkiye cumhurbaşkanı olmaz, olamaz, olamayacaktır. kısacası iki yanlıştan bir doğru çıkmaz, tekeden süt sağılmaz, balda tuz bulunmaz, suda ateş yanmaz, recep tayyip erdoğan’dan da cumhurbaşkanı olmaz!"

Meral Akşener (2022): "Namusa dil uzatandan Cumhurbaşkanı olmaz. Devletin varlığına sahip çıkacağına, kendini devletin yerine koyandan Cumhurbaşkanı olmaz. Vatan toprağını kupon arazi olarak görenden Cumhurbaşkanı olmaz. Sözünden dönenden Cumhurbaşkanı olmaz."

Meral Akşener in konuşmasını dinleyince ben bu filmi daha önce görmüştüm diyor insan, 2023 seçimlerinden sonra Erdoğan ve Akşener ortaklık kuracaklar gibi geliyor bana.
Z
geçen yıl
Sosyal medya düzenlemesi
< Resime gitmek için tıklayın >
Başkan Erdoğan'dan gençlere sosyal medya uyarısı! Düzenlemeyi en kısa sürede hayata geçireceğiz.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Fatih'te Genç Projeler Açılış Programı'nda açıklamalarda bulundu. Gençlere sosyal medya uyarılarında da bulunan Erdoğan: Bataklık gibi içine düşüp yok edecek tehditler barındırıyor. Düzenlemeyi en kısa zamanda hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Siz bu düzenlemeden ne anlıyorsunuz? Size göre nasıl olur?


Z
geçen yıl
Amazon.fr den prime üyeliği alınmış yardım
Sanal kartıma baktım 99,79 tl çekilmiş amazon.fr den ve prime üyeliği başlatılmış, ben almadım nasıl alındı bilmiyorum, bunu nasıl iptal ettirebilirim?

Siteyi türkçe diline çevirerek iptal ettirdim, para kartıma geri yatacak ama bu üyelik nasıl alındı hiç bilmiyorum siteye girmedim bile, bu konuda tavsiyesi, bilgisi olan varsa yazabilir.
Z
geçen yıl
100 lira artık 10 lira oldu
Bugün migrosta çektim.

< Resime gitmek için tıklayın >
Z
2 yıl
Mağazalara iade olan ürünlere ne oluyor?
Mağazadan veya mağazanın internet sitesinden alınan ve geri iade olan bir sürü elektronik ürün oluyor, bu ürünlere ne oluyor bilen var mı? Mesela sıfır diye iade edilmiş televizyon satabilirler mi?
Z
2 yıl
Kot görünümlü pantolona ne deniyor?
Arkadaşlar kot olmayan ama biraz daha ince kumaşa sahip kot görünümlü pantolona ne deniyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.