Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
62
Cevap
1486
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: 2015 modeller 2014 modellerden daha ucuz olacak,olmalı. (4. sayfa)

H Hemican
7 yıl (8396 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: needacar


quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

Orijinalden alıntı: 10emre

Aynı konular neden benzer başlıklarla yenıden Açılıyor. Neden bu konuyu merak eden arkadaşlar bu başlıkların bir tanesıne girmiyorda yeni konu Açıyor .amaç ne.

Forumda 3-4 kisi var burada konu acarak insanlarin araba almasini onleyerek fiyatlarin dusecegini saniyorlar pes pese konu aciyorlar her gun

Amaç 2014 sonunda ÖTV artacak diye milletin kandırılıp son 2-3 ayda yüksek fiyatlardan araç alımına manipüle edilmesinin Tekrarını önlemek. O zamanda her konuya girip ÖTV zırvalığının artmayacağını aksine 2015 modellerin 2014 modellerden daha ucuza imal edilip sayılacağını söyledim.

Sevgili araç alacak arkadaşlar lütfen alsatçı, satış temsilcisi, galerici olan üyeleri dikkate almayınız. Açınız ekonomi kanallarından birini dinleyiniz, göreceksiniz.

Okuyup tavsiyenize uyacak adam bir konuyu okuyunca da uyar. Her gun baska bir konu aciliyor onu elestirmis arkadas. Bence de hakli.
E emrebozkurt800
7 yıl (2504 mesaj)
Cevap bomba olmuş Neyse ki uyarıları dikkate alıp manuel almış sanırım arkadaş.
Bu mesajda bahsedilenler: @The Division Bell

K kilicoglu
7 yıl (1060 mesaj)
araç fiyatları ancak sıfır araç için olan talep düştüğü zaman olur. o talep ne zaman düşer? insanlar aldıkları aracı 2 sene içinde değiştirmek için birbiri ile yarışmadığı zamanDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.