Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
757
Tıklama
3
Öne Çıkarma
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
T
4 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

Bu filmdeki tüm karakterler gerçektir. Bu projenin fikri TurkNet çalışanları tarafından yaratılmıştır.

TurkNet ekibi olarak, gerçek hikayelerden ilham alıp, senaryosunu ve fikrini tamamen kendimizin hazırladığı #IşığımAtatürk filmiyle, Mert, Demet, Tunahan, Nil Deniz, Defne ve Hazal gibi hayatlarının başrolünü ele geçirmiş gerçek kahramanlarla çalıştık.

#IşığımAtatürk diyerek Atamızdan aldıkları ilhamla bilime, teknolojiye ve başarıya önem veren, hayallerine adım adım koşan reklam filmimizin yıldızlarına merhaba deyin. Bu filmle, gençlerin imkan verildiğinde tutku ve motivasyonla neler başarabileceklerini bir kez daha hatırlattık.

Onların hikayesi; Atamızın ışığında tüm dünyaya ilham olsun ve gelecek nesillere ışık tutsun istedik. Siz onların hikayelerini okurken, “keşke kendi hikayemi de böyle anlatabilsem” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden sizin de hikayenize yer vermek istiyoruz!

#IşığımAtatürk etiketiyle hayattan aldığınız ilham veren başarı hikayenizi bizimle mesaj yoluyla paylaşın. Instagram hesabımızda hikayenize yer vererek, gelecek nesillere ilham olmanızı sağlayalım.

Şimdi sıra, yarattığımız enerjinin büyüyerek milyonlarca gence yayılmasını sağlamakta. Herkesi #IşığımAtatürk ile paylaşım yapmaya davet ediyoruz.

Atamızın dediği gibi, “Bütün ümidimiz gençliktedir.”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

Bugün, yarın ve daima #IşığımAtatürk!

Videoyu izlemek için tıklayınız

Bu filmde yer alan bilgiler, UNICEF ve SODEV tarafından yapılan araştırmaların sonuçlarına dayanmaktadır.

Atatürk’ün gençlere öğütleri, Atatürk’ün tüm eserleriyle ve günümüz gençlik araştırmalarıyla yapay zeka eğitilerek hazırlanmıştır ve seslendirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 18 Mayıs 2024; 13:11:25 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.