Bütçem monitörler hariç max 12 bin TL. Aşağıdaki videodaki gibi üçlü monitörde oyun oynatabilecek bir sistem istiyorum. Hazır sistemlerden önerileriniz olursa çok sevinirim. Ayrıca bu üçlü monitör için nasıl bir ekran kartına ihtiyacım var bu konuda da bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
2'li kavisli monitörde görüntünün tam ortasında ekran sınırı oluyor, bir çok oyunda dezavantajı var.
3'lü monitörü 3 tane görüntü çıkışı olan neredeyse her ekran kartı destekler, destekler desteklemesine ama 3'ünün de 1080p olduğunu varsayarsak bunun iş yükü için bütçeniz düşük gibi geldi bana. 3 tane 1080p demek 3K demek, 2K'yı çok akıcı oynatan 4K'ya göz kırpan bir ekran kartı lazım. RTX 3070, 3070ti, RX6800 gibi bir ekran kartı lazım en az.
Bütçem monitörler hariç max 12 bin TL. Aşağıdaki videodaki gibi üçlü monitörde oyun oynatabilecek bir sistem istiyorum. Hazır sistemlerden önerileriniz olursa çok sevinirim. Ayrıca bu üçlü monitör için nasıl bir ekran kartına ihtiyacım var bu konuda da bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
https://www.youtube.com/watch?v=rqa-x0xw39k