Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
42
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: 12.02.2020 C.B Erdoğan Ak Parti Toplantısı REJİMİ VURACAĞIZ (3. sayfa)

N
nk061
geçen hafta (8131 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

ülkene almaya mecbur değilsin. sınıra yakın kamplar kurulur bunada BM bakar. Yani bütün dünya. Şu andaki gibi sadece biz değil
Sürecin işleyişi ile alakalı sıkıntılar var, doğru. Bu kadar şehir içine girmemeleri gerekirdi. Fakat 5 milyon kişiyi hangi sınırda barındıracaksınız ? Nasıl bir barınma ortamı oluşturacaksınız ? Burada bir Ankara nüfusu kadar nüfustan bahsediyoruz.

Savaştan kaçan insanlar sürekli olarak geliyorlar. Ardı arkası yok. Sınırın diğer tarafına geçmeden nasıl setler ve engeller koyabilirsiniz ? Mümkünatı yok. Mümkün diyen hayal dünyasında yaşıyordur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A
abdullahTrBlk
geçen hafta (127 mesaj)
Tam bişey yazıcam, bi gülme geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
SPAWN-TheUndead
geçen hafta (157 mesaj)
Geç bile kalındı rejimi vurmak için. Temizlediğimiz alana adım attıklarında vurmalıydık. O kadar kuleyi laf olsun diye mi diktik oraya.
V
Vanished Man
geçen hafta (478 mesaj)
Sokmazdın. Kapı açık deyince hepsi içeri doldu. 100 bin kırmızı çizgiydi. Sen bu adamlara suriye devletinde görmediği rahatlığı gösterirsen tabi 5 milyon gelir.
Aynı durumda türkiye yerine yunanistan veya bulgaristan olsaydı her geleni geçirirler miydi? Çoğu zaten sınıra bile dayanamazdı.
Bu mesajda bahsedilenler: @nk061

İ
İl teber
geçen hafta (2023 mesaj)
Bizim muhalefete göre Libya'yı , Mısır'ı , Irak'ı , Suriye'yi , Yemen'i , Ukrayna'yı , Sudan'ı karıştıran , iç savaş çıkartan , çatışmaları büyüten RTE 'dir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z
zeyko34 Konu Sahibi
geçen hafta (16 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: abdullahTrBlk

Tam bişey yazıcam, bi gülme geliyor
-
-MoDeStUs-
geçen hafta (15001 mesaj)
Reis kefenli aktrolleri sınır ötesine yolladımı düşman gerisin geri kaçar korkularından.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.