Güncelleme olmadıysa sitede yazan halini koyuyorum.
Kimler Passolig Kart’ı almalıdır?
7 yaşını doldurmuş herkes maçlara giriş yapabilmek için Passolig Kart sahibi olmalıdır. Bir karta birden fazla bilet yüklenemediği gibi başkasının kartıyla maça girmek de mümkün değildir. 7 yaşını doldurmuş taraftarlar,www.passolig.com.tr sayfasındaki başvuru formunu doldurarak Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahibi olabilirler.
Güncelleme olmadıysa sitede yazan halini koyuyorum.
Kimler Passolig Kart’ı almalıdır?
7 yaşını doldurmuş herkes maçlara giriş yapabilmek için Passolig Kart sahibi olmalıdır. Bir karta birden fazla bilet yüklenemediği gibi başkasının kartıyla maça girmek de mümkün değildir. 7 yaşını doldurmuş taraftarlar,www.passolig.com.tr sayfasındaki başvuru formunu doldurarak Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahibi olabilirler.
Konuyla alakası yok ama kafayı yemiş bunlar.
Bunu gördüm şaşırdım ama çok mantıksız geliyor telefon numarası ve e-mail istiyorlar kayıtta şaka gibi
Yeni konu açmaktansa bunu hortlatayım dedim. Sitede 7 yaşla ilgili bir şey göremedim. 18 yaşından küçükler ön ödemeli kart almalı gibi bir şeyler var. 18 yaşından küçük çocuğa banka hesabı açtırmakta iyiymiş. 4 yaşında çocukla giremiyor muyuz şimdi?
ya ne gideceksin o maça. 10 yaşındaki çocuk için de paragöz olunuyorsa bunlar çocukları maça almayı bırak sporu bile sevdirtemezler. salla gitsin, rezillik.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >