Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
348
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ZYXEL P-660HN-F1Z 300MBPS KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM SIFIR ---109TL---
Şehir : #Bursa

T teknoloji16 Konu Sahibi
7 yıl (246 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
P-660HN-Fx/P-660HN-FxZ Serisi

802.11n Kablosuz ADSL2+ 4 portlu Ağ Geçidi

24 Mbps’yi bulan indirme hızıyla, ADSL2+ yüksek hızlı internet erişimi
DoS saldırısına karşı koruma sağlayan güçlü ve etkisi kanıtlanmış SPI Koruma Duvarı
Elektrik israfını ortadan kaldırarak enerji tasarrufu yapmak için donanım açma/kapama butonuyla çevre dostu kablosuz
Optimize zamana karşı duyarlı bilgiler için farklı tür ağ trafiklerini kontrol altında tutan gömülü QoS
Hızlı ve kolay kablosuz güvenlik kurulumu için WPS butonu

Ultra Yüksek Hızlı 802.11N ADSL2+ Kablosuz Ağ Geçidi
Ekstrem performans ve kapsam için 802.11n teknolojisi
802.11n teknolojili P-660HN-FxZ Serisi hız ve kapsama ilişkin nihai çözümü sağlar. 300 Mbps’yi bulan veri hızı ile P-660HN-Fx/P-660HN-FxZ Serisi yüksek hızlı veri ve çoklu ortam sağlanması için stabil ve güvenilir kablosuz bağlantıları mümkün kılar. IEEE 802.11n teknolojisini kullanarak ve herhangi bir IEEE 802.11b/g Wi-Fi onaylı aygıtına geri uyumluluğu ile ölü bölgeleri elimine eder ve kapsamı genişletir.
Çevre dostu kablosuz açma/kapama butonu, kolay bir enerji tasarrufu yöntemi sağlar.
Yeşil dünya konseptine yanıt vermek için P-660HN-FxZ Serisi, kullanıcıların enerji tüketimini kolayca yönetmesine yardımcı olmak üzere kablosuz açma/kapama butonu ile donatılmıştır. Kablosuz gücü kapatmak için tek bir tık ile enerji tasarrufu yapılabilir ve kablosuz iletişim kullanılmadığı zamanlarda enerji daha verimli kullanılabilir. Bu arada, kablolu iletişim açık kalacak ve etkilenmeyecektir.
Gelişmiş güvenlik özellikleri güçlü koruma teşkil eder
Gelişmiş güvenlik, trafiği geniş banttan LAN’a kadar olan yolculuğu boyunca korur. Çift Ethernet koruma duvarı (NAT ve SPI), bilgisayar korsanlarının hedefi kolayca bulmasını engeller ki bu da hacklenme riskini büyük ölçüde azaltır. P-660HN-FxZ Serisi kablosuz güvenliğinin bir parçası olarak yalnızca WPA-2/WPA/WEP’i desteklemekle kalmaz aynı zamanda donanım WPS butonu sayesinde, tek bir tıkla kolay kurulum sağlar. Böylece güvenli bir kablosuz ağa sahip olmak artık bir dert olmaktan çıkar.
Gömülü QoS zamana duyarlı uygulamaları optimize eder.
P-660HN-FxZ Serisi, bant genişliği kullanımını maksimize eden trafik önceliğini şekillendirmek için, QoS özelliklerini destekler. Bu, P-660HN’yi VoIP veya video akışı gibi zamana duyarlı uygulamalar sağlamak için daha da ideal kılar.ADSL2+ daha geniş bir İnternet ardışık düzeni sağlar.

P-660HN-FxZ Serisi yalnızca İnternete hızlı erişim sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bağlantıları stabil tutan ve internette sörf için yeterli bant genişliğini koruyan ADSL2+ standardını temel alır. Eş zamanlı video/ses içeriği akışı ve çevrimiçi oyun, geleneksel ADSL etkin ağ geçitlerinden daha akıcı ve hızlıdır.
ÜRÜN SIFIR 2 YIL GARANTİLİDİR.

MANTIKLI HER TÜRLÜ ELEKTRONİKLE TAKAS OLUR...

FİYAT: 109TL
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.