Özellik farkı yok ama e-sim ile telefonu yurtdışında kullanmak daha kolay. E-sim aboneliği alıp tanımlama yapılabiliyor. Türkiye'de fiziki sim avantajlı 2. imei kullanmak daha kolay.
Garanti konusunda e-sim olan Avrupa telefonlar bazı şartları sağlarsa 1 yıl garantili. Avrupa modelleri ücretiyle Apple'da tamir ettirebiliyorsunuz. Çift fiziki simlere bakmıyorlar.
14 pro max 128 gb tek sim = 1220 dolar
14 pro max 128 gb çift sim = 1260 dolar
bir şey farkeder mi ?