Merhabalar.. Ben ERÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencisiyim ve yatay geçişle fakülteye geçmek istiyorum. Okuyor olduğum bölümle iktisat bölümü dersleri uyuşuyor. Geçme gibi bir olanağım var mı acaba?
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comedyone -- 3 Mart 2018; 1:14:0 >
Bende muhasebe ve finans dersleri yüzüne askerlik düşünüyorum çok saçma şeyler görüyoruz alakalı alakasız geçen sene fakülteye geçen arkadaşım olmuştu omü ye yüksek okuldan iktisat fakultesine ..
Ben ERÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencisiyim ve yatay geçişle fakülteye geçmek istiyorum. Okuyor olduğum bölümle iktisat bölümü dersleri uyuşuyor. Geçme gibi bir olanağım var mı acaba?
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comedyone -- 3 Mart 2018; 1:14:0 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >