https://x.com/superhaber/status/1800092421281526050?s=46 burada da düzenek anlatılıyor |
![]() ciddi cezası varmış bunun hukuki açıdan. 2 sene de ösym sınavlarına giremeyecek. şimdi yallah sanayiye. |
ben bu duzenekle girsem net fullerdim uyuyodu bizim gözlemciler |
Gpt serverları çökse hayat bitti. Kaldı ki gpt her soruyu çözemiyor. Edebiyatı falan yaptırırsın anca. Derece yapmış güvendiğin birine yaptırsa daha iyi olurdu. Yakalanmasa bile yapay zeka ile sayısalda pek bi şey yapabileceğini sanmıyorum. |
ben sınav senesi bunaldığımda sürekli bu tarz fanteziler kuruyordum, arkadaşlarla muhabbetini döndürüyorduk sürekli![]() tyt'deki gözetmen kadın milletin gözlüklerini bile kontrol ediyordu, ayt'de gözetmenler değişti, biri 50+ diğeri 60+ yaşındaydı. Düzeneği kursam ben de yapardım. Gerçi o zaman sınava konsantre olamazdım yapay zeka benden daha düşük yapardı. |
sen matı iyi fulluyosun ben tytyi fulleyecektim de 38/2 geldi en kolay sorular i+3lu soru ve 6nın3lu kombinasyonunu alırken 3.2.1 yerine direkt 3e böldüm oralardan kaçtı 1 yıl full ayt mat çalışıcam yapay zekayı geçicem |
Mezuna mı kalacaksın hocam? |
boş işlerle uğraşma artık. itü inşaat'a girip ortalama kas ve geçiş yap. ben 1 senede öğrenmedim matematiği forumda bunları okuyup gaza gelmeyin sonra sonuç hüsran oluyor. |
itü inşaat da diyordu gel benden ortalama kas çok riskli çok zor dersleri |
ayt kötü geldi galiba kalıcam |
tıp için mezuna kalacaksan kal yoksa değmez. 40-50 bin olursan güzel bölümler var. |
daha ayt biyoloji yapamıyorum tıpta kesin sınıfta kalırım yoksa doktor olmak isterdim |
ya ayt biyoloji ile alakası ne olm. ezber yapacaksın. bir de biyokimya uzmanı oldun mu 150k maaş yattığın yerden eforsuz. |
Hocam sen 6 ay kala tyt matta kaç yapıyordun? Baya geliştirmişsin tebrik ederim |
itü bu çocuğu almalı |
Bu düzenekle çözdürebileceğin sorular çok kısıtlı. Böyle yüzeysel sözel sorular, tarih sorusu. Zaman kaybı. En mükemmel işleyişiyle yapsın şu sınavda ona kazandıracağı max 10 sorudur. Çok iyi hazırlamış düzeneği ama hiçbir getirisi olmazdı yav. |
gpt yks'yi zaten iyi çözemez boşa uğraşmış ![]() |
30 falan yapıyodum ben geçen sene kasım ayında 0dan başladım ilk mat netim 20lerdeydi sadece ilk 12 konuyu biliyodum |
sınıfta kalmayacağım kesin olursa banko yazarım bu arada |
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >