Sınavdan önce sizi etkilememek için bir şey yazmak istemedim ama artık yazabilirim.Bugünkü sınav elbette şimdiye kadar girdiğiniz en büyük ve en önemli sınavdı ama her şey buradan sonra başlıyor özellikle tıpa gidecekseniz.Ben de eskiden yksden sonra her şey bitecek, rahatlayacak sanıyordum ama öyle değilmiş yks sadece buz dağının görünen ufak yüzüymüş.Sınavınız iyi geçtiyse elbette bunu kutlayın, bu sizin en doğal hakkınız ama kötü geçtiyse de üzülmeyin zira hayatta birçok sınav olduğu gibi bir çok da fırsat var.Eğer tıp hakkında sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Elbette önemlidir ama her şey demek değildir mesela Istanbulda kendini Karsa göre çok daha iyi geliştirebilirsin bunun yanında bir yeri sırf puanı yüksek diye yazmayın veyahut da kadavra sayısına göre falan.Çünkü kadavranın işlevselliği maket, atlas vs. yanında çok az.Sınavlarda çıkmış soruluyor mu ya da öğrenci dostu bir yer mi bunlara odaklanın.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >