Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
801
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yeter artık yönetim be!
M
12 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Altta SS'ini verdiğim konuyu açtım, tek bir ceza puanı dahi almadım. Profildende sınırsız uzaklaştıramıyorum ki kendimi. Sınırsız uzaklaşmak için illa bir yerlere porno içerikli resim & video mu koymam gerek? Buysa istediğiniz koyayım, benim için hava hoş. Sınırsız banlayın artık beni, bu rezalet forumun parçası olmak İS-TE-Mİ-YO-RUM!

Bahsi geçen daha önce açtığım konunun SS'i:http://img541.imageshack.us/img541/8601/defaulta.pngG
12 yıl
Teğmen

R
12 yıl
Yarbay

bir yerde şikayetler, isyanlar artmaya başlamışsa yönetimin olayları değerlendirmesi gerekir. ceza vermek, tümden hesabı kaldırmak en kolay çözümdür. önemli olan sorunları bulup çözüme kavuşturmaktır. ve bugünlerde yönetime isyan çoğalmıştır. demek ki var bir sorun


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
12 yıl
Binbaşı

Şimdi şu ss deki yorumların ban gerektirir ama bazı gereksiz banları oluyordu 2 ay önce 1 tane uyarı almıştım ve fenerbahçeyle ilgili bir espiri yaptım 2 gün sonra bir baktım 4 günlük ban yemişim daha 4 uyarı hakkım vardı ve biranda ban yedimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.