Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
714
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yeniçarşım.com'da 100 TL'ye varan bonus!
Şehir : #Ankara

0 06alp06 Konu Sahibi
8 yıl (12 mesaj)
15 Ağustos – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasındawww.yenicarsim.com ile tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli 500 TL – 1.499 TL arasındaki alışverişlerde 50 TL bonus, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus ve peşin fiyatına 12 taksit kampanyası yapılacaktır.
Bonus kampanyası müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilir.
Kazanılan bonus puanlar 10 Eylül 2013-23 Eylül 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus puanlar geri alınacaktır.
Bonus kampanyasına; Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Money Visa, Bonus Sanal Kartlar, Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kartlar dahildir.
Bonus kampanyasına, bonus kullanımları, Altın Bonus, Para Card, American Express ve Miles&Smiles Sanal kartlar, American Express ve Miles&Smiles ticari kartlar, ekspres limit ile yapılan işlemler dahil değildir.
Peşin fiyatına 12 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Visa, diğer banka Bonus kartlar, ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları ve American Express kartlar dahildir.
Ekspres Limit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartların Bonus kampanyasına katılımı için Garanti Bankasına kayıtlı olan cep telefonu ile “EVET HEPSİ” yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. SMS sistemimize ulaştıktan sonra yapılan harcamalar dikkate alınacaktır.
S serdar.ermis
8 yıl (29 mesaj)
daha çok çeşit için aşağıdaki siteyi de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
http://ucuzinternetalisverissiteleri.blogspot.com
T tekiz
8 yıl (2057 mesaj)
yeniçarşımdan samsung garantili önerebileceğiniz s4 var mı acaba? baktıklarımın hepsi paralel ithalat çıkıyor..

bonusla almanın tam zamanı gibi şimdi..
A AHATYAKUP
8 yıl (15 mesaj)
Bonuslarınızı kontrol edin.Şekerbank gene yatırmamış...
P plutonium35
8 yıl (232 mesaj)
Site yayın hayatına son vermiş arkadaşlar ne bonusu :)
Bu mesajda bahsedilenler: @06alp06
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.