Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yeni Mezun Programları Kimler İçindir?

S SporcuPc Konu Sahibi
4 ay (8 mesaj)
İyi günler, bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 1-2 yıldır LinkedIn'i takip ediyorum fakat aklıma bir şey takıldı.

"Yetiştirilmek Üzere vs." ve "Yeni Mezun Programları", üniversite boyunca sadece teorik derslerle uğraşıp hiç pratiği olmayan öğrenciler için midir? İyi bir üniversiteden, ortalama bir notla mezun olup üniversite boyunca kendini seçtiği belirli bir alanda geliştirmiş kişilerin mezun olduktan sonra o seçtiği alanla ilgili yeni mezun ya da yetiştirilmek üzere programlara katılması doğru olur mu? Bu programlarda maaş verenler var ama benim anladığım kadarıyla stajyer gözüyle maaş veriliyor sanırım.

Bahsettiğim profildeki biri Mezun olduktan sonra bir iş mi bulmalı yoksa yeni mezun/yetiştirilmek üzere olan ilanlara mı başvurmalı?

Deneyimi olan lütfen paylaşsın.
T taklacisaklaban
4 ay (45 mesaj)
Ortalama not çok sorun değil ama okul hayatında yaptığın 3-5 uyduruk projen varsa ve büyükşehirdeysen iş bulursun illaki fulltime. Ama mezun oluyor ve hala hiçbir şeye hakim değilsen bu programlar dışında yapabileceğin çok bir şey yok.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SporcuPc Konu Sahibi
4 ay (8 mesaj)
Anladım teşekkürler mezunlara da sordum onlar da aynı şekilde dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @taklacisaklaban
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.