Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
98
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yeni Kullanıcı Tarife Yardım

Z zibartan Konu Sahibi
6 yıl (751 mesaj)
Merhabalar,

Şuan sadece bizim sitede hizmet veren bir firmadan internet alıyorum. Superonline, TTnet'den bu özel şirkette superonline'dan alıyor interneti (evet biraz saçma) neyse 100mps internete havuz sistemi ile siteye dağıtılıyor. Önceden çok kullanan olmadığı için çok hızla ilgili bir sorun yoktu. Şimdi hem üye sayısı arttı üye sayısı artınca birde işin içine kota girdi. 100gb kota zaten güç bele yetiyor üstüne birde internet hızı heryerde sürünüyor oldu. Düzgün internete gitmek yada bir şey indirmek için gece 12'den sonrasını bekliyoruz. Gün içinde sık sık internet kullanılmayacak kadar yavaşlıyor.

Neyse'de mecburen ttnet'e geçmem gerekiyor. Şöyle bir araştırıp soruşturdum ama kimse düzgün birşey söyleyemedi. TTnet'in kotası yüksek, iyi hızı olan ve uygun fiyatlı kampanyalı bir tarifesi var mı yani yeni geçeceğim için belki birşeyler vardır. Birde taahhüde verebilirim o konuda da sıkıntı yok.

Bu durumda bana hangi tarifeleri önerirsiniz? Teşekkürler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.