Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
1411
Tıklama
0
Öne Çıkarma
YENİ DÖNEMDE OYUN OYNAMAK|TARTIŞMA KONUSU
E
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Arkadaşlar herkese iyi günler öncelikle;artık çok foruma uğrayamasam da PS5 konularında asıl konuşulması gereken maddelerin dağılmasını ortadan kaldırmak için bu konuyu açma gereği duydum.
Malum saniyede artan kurlar,konsolların fiyatları,oyunlardaki fiyat artırımı derken biz Türk oyuncularını çok büyük bir uçurum beklemekte.
Ayrıca oyun tarafında 2010 yılından başlanan Türkçe dil desteğinin de çıkış oyunlarının ardından kesileceğini,sadece markalaşmış oyunlara geleceğini düşünüyorum.
Konsol kısmında ise dışarıdan baktığımızda ağlanacak hale geldik maalesef...
Türlü türlü yollarla yeni nesile geçmenin yollarını arıyoruz.

Yeni dönemde oyunlara bakış açınız nasıl olacak gelin hep beraber tartışalım konuşalım ✋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 28 Eylül 2020; 13:45:36 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
3 yıl
Binbaşı

Bu ekonomi ile en mantikli olan Xbox a geçmek gibi gamepass ile .< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

E
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
3 yıl
Binbaşı

İlgili diğer başlıklarda da yazdığım gibi, yeni nesilde "Oyun kiralama" uygulamasının ağırlık kazanacağını düşünüyorum ister istemez. Oyunu alan kişi, Pri hesabı, eğer oyunu hemen bitirip satmayacaksa, kendinde tutup Sec hesabı bir kere satıp çıkmak yerine farklı kişilere, kiralama süresine göre ücreti belirlenmiş şekilde kiralayacak vb.

Hatta belki de daha önceden aralarında alış-veriş olmuş ve birbirlerini tanıyan insanlardan gruplar oluşacak ve gruptaki herkes sıra ile bir oyunu alacak ve aralarında döndürecekler oyunları.

Ki bütün bunların haricinde, yeni nesil konsol satışlarının bir önceki neslin yanına dahi yaklaşamayacağını tahmin ediyorum.D
3 yıl
Moderatör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.