Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
3954
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yemek/Mutfak Bölümü Kuralları
N
10 yıl
Moderatör
Konu Sahibi

Yemek/Mutfak Bölümü Kuralları


A-) Temel Kurallar ve Uyarılar

A.1-) Forum Anlaşması* forum genelinde olduğu gibi 'Yemek/Mutfak' bölümünde de geçerlidir.

A.2-) Bölümümüz yeni açıldığından dolayı kurallar bölümün gelişimine ve gidişatına göre şekillenecektir. Bu nedenle kurallara her an eklemeler ve değişiklikler yapılabilir.


B-) Bölüm İşleyişi ve Vizyonu Hakkında Notlar

B.1-) Yapılan yemek tarifleri, görseller kısacası paylaşımların özgün olması hedeflenmiştir.
İnternette çeşitli kaynaklarda bulunan tariflerden ziyade; kendi püf noktalarınız, tarifleriniz, kendi öyküleyici anlatımınız ve kendi çektiğimiz fotoğrafları/görselleri paylaşılması bölümün gelişimi için vizyon olarak belirlenmiştir.

B.2-) Bölüm amacına uygun olmayan gayriciddi, artniyet içerikli konular/mesajlar moderatörler tarafından silinebilir veya taşınabilir. Bölüm temeline uygun olmayan başlıkları yine ilgili bölümün kuralları doğrultusunda Konu Dışı* bölümünde paylaşılabilir.

B.3-) Bölümde reklam amacı güden veya moderatörler tarafından insiyatifleri doğrultusunda reklam olduğuna kanaat edilen paylaşımlara silinme, kilitleme veya değiştirilme suretiyle müdahele edilebilir.

B.4-) Alkollü içecekler ve tütün mamülleri içerikli konular ve mesajlar forum genelinde olduğu gibi "Yemek/Mutfak Bölümü"nde de yasaktır.

B.5-) Mekan önerileri, yemek tarifleri vb. ilgili içerik paylaşımlarında başka bir platform üzerinden (blog, portal, forum vb.) yayınlanması yasaktır. Bölüm kuralları madde B.1 ile bütünleşik olarak bölüm vizyonu doğrultusunda bölümde özgün içerikler paylaşılması esas alınmıştır.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.