Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
229
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yazılım yaptırılacaktır.

B Batuhan Bayazıt Konu Sahibi
8 yıl (1330 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,

Bir projem için yazılım yaptıracağım. Özellikleri aşağıda belirtilecektir. Fazla komplike bir yazılım olmamakla birlikte, görselliğin ön planda olması gerekmektedir. Yazılımın her sayfası kağıda dökülü olarak anlaştığım arkadaşa teslim edilecek. Basitçe anlatmak gerekirse, Kullanıcı dokunmatik ekrandan girişleri yapacak, program da o girişler neticesinde bazı aksiyonlar gerçekleştirecektir. İlgilenen arkadaşların, bbayazit@gmail.com adresine referans bilgillerini yollamasını rica edeceğim. Fiyat olarak, birşey konuşmak için erken olduğunu bilmekle birlikte, mail atan arkadaşların bir fiyat aralığı belirtmesini de rica edeceğim.

Şimdiden teşekkür ederim.


- Windows tabanlı
- Dokunmatik kullanıcı girişi
- Metro UI benzeri arayüz ( Bu da paket dahilinde proje için anlaştığım arkadaş tarafından, (tasarımlar onayım dahilinde) seçeceği bir kişiye yaptırılacaktır.)
- Yönetim modülü olacaktır. (Son derece basit)

Bunların yetersiz gelebilecek bilgiler olduğunun farkındayım. Ancak dediğim gibi proje kağıda dökülü halde anlaştığım arkadaşa verilecek. Programlama konusunda bir bilgim olmamakla birlikte, hayatı bilgisayar karşısında geçen birisi olarak bir programcı için son derece basit olacağını düşündüğüm bir projedir. Detayları gelen referanslar doğrultusunda sonraki adımda konuşmaya başlayacağım.

Bunlar dışında bana mail ve pm ile sorulan soruları cevaplayıp önemli soruları bu konuya da ekleyeceğim.


Herkese iyi çalışmalar dilerim.
K Kaygerya
8 yıl (8334 mesaj)
Cok parani alirlar mayk. Hazir bir sistem kullan bence odev falan degilse.
Yani bunu yaptirmak hazir sistemin 3 4 misline tekabul eder.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.