Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
179
Tıklama
0
Öne Çıkarma
YARDIM LÜTFEN!!

R red_power Konu Sahibi
11 yıl (2060 mesaj)
internet üzerinden bir telefon Amak üzreyim,satan kişi telefonun pasoport kaydı olmadığını ancak eski ve bozuk bir telefonun imei numarısını alacağım telefona attıklarını söylüyor,böyle bir durum olabilirmi??
Olsa bile ilerde aldığım telefon kilitlenirse pasaport kaydını yaptırıpı tekrar açtırabilirmiyim yoksa telefonu çöpemi atmam lazım?
bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim.teşekkürler
@ @rd@
11 yıl (1959 mesaj)
bu yöntem uygulanıyor fakat satıcı bir imei no yu birden fazla telefona yüklemiş olabilir. genelde yapıyorlar bunu. bu durumda mesaj gelir telefonunuz kullanıma kapatılacak diye. böyle bişeyde başka bir telefonun imeisini telefoncularda aldığınız telefona attırabilirsiniz. diğer telefonun bidaha asla kullanılmaması gerekiyor...
R red_power Konu Sahibi
11 yıl (2060 mesaj)
yani sonuç olarak aldığım telefonu kullanmaya devam edebilirim dimi,imei yüklemek bu kadar kolay bişeymi bütün telefoncular yapabilirmi bunu?
@ @rd@
11 yıl (1959 mesaj)
evet kolay bir olay. problem çıkmaz...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.