Yahu daha binası yok inatla, hırsla bu fakülte açma sevdası bakalım nerede bitecek. Bunun gibi çok örnek var sanırım ülkede, özellikle tıp fakültelerinde. Mühendislikler mahvoldu sıra tıpta herhalde. Üzücü |
10 sene sonra market kasiyeri doktor görürseniz şaşırmayın.Hem de nişantaşı tıp mezunu![]() |
![]() ![]() oced de baya gerideyiz hocam bir şey olmaz ama iyi hekim yetişmiyor sadece:(:( |
Yalova Üni rektörü Marmara tıpta ing. Eğitim görecekler demişti, gazetede okumuştum, kabul edilmemiş anlaşılan, netlerime göre ilk 10k'ya girme ihtimalim var Uludağ, İst. vs olmazsa Yalovalı olarak tercih edebilirim hastanesini bizim evin yakınına yaptılar çok şık, modern ve büyük duruyor. Niteliği nasıl olur bilemem. |
up |
hocam iyi güzel de ben senin "yalova" yazamadığına inanmak istemiyorum ya. |
yolava ![]() ![]() hocam komik olmuş ya ![]() |
Uludağın kontenjanı bu süreçte kisiliyorsa niye açıyorlar ki yalova tipi hemen![]() |
koskocaman bir örnek var kastamonu tıp 2007 yılında kuruldu sonradan kastamonu tıpa geçecekti sonra aybüye geçti 14 yıl sonra asıl fakültesine geçtiler Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi'nin 13 fakültesinden biri olarak 2007 yılında Kastamonu'da kurulmuştur. Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi'ne 2007-2008 öğretim yılında biri okul birincisi kontenjanından olmak üzere 21 öğrenci alınarak öğrenime başlanmıştır. bu yıllarda baya çok böyle şey oluyor |
14 yıl ne yahu 9 donem kastamonuya adım atmadan mezun oluyor. Bu kişiler diplomasini ne diplomasi olarak aldı ![]() |
Okulun diploma basacak yeri yok ama diploma veriyorlar![]() |
yalova da okuyacagima camdan atlarim. Not: 6 yil yalova da yasadim. |
Hem Sbü hem de Yalovanın Uludagda egitim görmesi Uludağ Tipın puanini nasıl etkiler sizce?Puanı düşer mi yükselir mi tahmini olan var mı @Ankaratıplı ve diger forum sakinleri? Bakalim bu yıl Eskisehir Tıp Uludagı yine geçecek mi |
uludağın puanı artacağı kesin gibi kontenjanı azalıyorsa puanı da artar gibi geliyor |
bu yıl açılan yalova tıp fakültesi nerede eğitim göreceği hakkında bazı söylentiler vardı. Marmara denildi çapa denildi cerrahapaşa denildi.
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin misafir öğrenci sayısı artıyor
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin 62 öğrencisine ilk 3 yıl için ev sahipliği yapan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin, 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanacak 40 öğrenciye daha ilk 3 yıl bünyesinde eğitim vermesi kararı alındı.
Yani bursa tıp yılda 100 öğrenci misafir alacak
https://www.bursahakimiyet.com.tr/haber/bursa-uludag-universitesi-tip-fakultesi-nin-misafir-ogrenci-sayisi-artiyor-531151.html
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 23 Mayıs 2021; 22:31:56 >