Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
322
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Xprime Oyuncu Koltukları (17. sayfa)

O Ofisel Konu Sahibi
2 gün (141 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ali_cetinkaya

Benim de birkaç sorum olacaktı (king fabric için):

  • İzmir'deki yerinizden satış yapıyor musunuz?
  • Peşin fiyatına 6 taksit hala geçerli mi?
  • Deri kısımları kokuyor mu?
Merhabalar;

* izmir Mağazamızdan satış yer almakta olup tüm model ve renkler hazır stok yer almamaktadır fakat ürünlerimizi İzmir ve İstanbul Mağazalarımızdan deneyimleyebilirsiniz.
* Peşin Fiyatına 6 Taksit kampanyası şu andawww.ofisel.com vewww.xprime.com.tr sitelerimizde tüm kredi kartları için geçerlidir.
* Ürünler Sıfır olmasından dolayı Her yeni Sıfır ürün gibi Yeni ürün kokusu bir süre tabiki olmaktadır. Kullanıma bağlı koku kaybolmaktadır. Sıfır araba aldığınızda içerisindeki Sıfır ürün kokusu ile aynı durumdur.
O Ofisel Konu Sahibi
2 gün (141 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: hackchen

ben 170 boy ve 70kgyim. birsürü model var hangisini neye göre alıyoruz anlamadım farkları neler? şimdi iri yarı bi adamın alacağı koltuğu da almak istemem yani. bana yumuşak olmalı kollar yukarı aşağı inebilmeli geriye yaslaması olan bi model ne olur?
Merhabalar;

Xprime One Modelimiz size uygun olarak gözükmektedir. Linkini aşağıya bırakıyoruz.
https://ofisel.com/911-xprime-one-oyuncu-koltuklari
O Ofisel Konu Sahibi
2 gün (141 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Geçen hafta çarşamba günü üretime giren koltuk hala üretilemedi mi? Biraz işler yoğun sanırım..
Merhabalar;

Pandemi ve Kasım Ayı kampanyaları sebebi ile çok büyük bir yoğunluk yer almaktadır. Xprime King, one, Fabric, Hero Modellerinde 7-10 iş günü Temrin süreleri yer almakta olup İş gününe Hafta sonları ve resmi tatiller dahil değildir. Bunun yanı sıra kargolarda yer alan yoğunluk sebebi ile hazır olan ürünleri de teslim etmekte zorlanıyoruz. Kapasite limitleri sebebi ile Kargo kaynaklı da gecikmeler olabiliyor. Bu dönemler için anlayış ve desteğinizi bekliyoruz tüm firmalar gibi. Elimizde olmayan sebepler den dolayı gecikmeler yaşanabiliyor.
O Ofisel Konu Sahibi
2 gün (141 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: hackchen

60 dns sertlik nasıl yani dns düştükce yumuşuyo mu mesela 50 dns daha yumuşak mı demek? benim sert koltuğa oturmamam gerekiyor da. 70kgyim ve 170 boyum var one modelini düşünüyodum ama 60dns sertmiş algısı oluştu bende
Merhabalar;

60 DNS süngerin yumuşaklık değil Sünger doygunluğudur. 50 DNS aldığınız sünger de size sert gelebilir, 60+ DNS ürün süngeri de sert gelebilir. Sünger Doygunluğunun artması ürünün zamana bağlı Çökme gibi sıkıntılarını ortadan kaldırır. Sertlik göreceli bir kavram olup izmir ve İstanbul Mağazalarımızdan ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Ürünlerimizde Kullanılan Sünger Kalite ve Doygunluğu Ortopedik seviyede olup Ortopedik Malzemeler Çok Yumuşak bir malzeme olmaz. Biraz sertlik söz konusudur lakin bu sertlik tamamen ortopedik bir kullanım yanında terleme vb sıkıntıları da ortadan kaldırır. Yumuşak süngerli ürünler uygun fiyatlı ve kısa sürede çökme yapmaya müsait ürünlerdir. Sertlik kavramı ve talebinizi sizlerinde net anlayabilmesi için mağazalarımızdan deneyimlemenizde fayda yer almaktadır.
B byshakram
dün (1582 mesaj)
Koltuk geldi bir harikaaaa. Bütün gün oturdum iyi ki almışım dedim yani. Ancaaaak MNG denen kendisine kargocu diyen firma 2 kat yukarı getirmedi koltuğu. Bu firma ile çalışılmazsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J JabbaWockeeZ
5 sa. önce (1671 mesaj)
Ayın 20'sinde üretime giren ürün ne zaman üretilip kargolanabilir acaba? Hünkar Ofis koltuğundan sipariş verdim bekliyorum.

@Ofisel
Bu mesajda bahsedilenler: @Ofisel
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.