Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
138
Tıklama
0
Öne Çıkarma
X-Files: Deep State ile gizemli dosyalar sizi bekliyor

E
ekrem71 Konu Sahibi
2 yıl (26228 mesaj)


11. sezonu oynayan ve televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan X-Files yeniden mobilde. X-Files: Deep State gizli nesne bulma türünde oyuncuların dikkatini gerektiren bir yapım olmuş.


 


X-Files: Deep State neler sunuyor?


 


Oyuna mesleğin başlarında özel bir ajan olarak başlıyorsunuz. Ekip arkadaşınız ise gizemlere pek inanmayan bir karaktere sahip. Bu bakımdan olayları çözerken onu da ikna etmeniz gerekiyor.


 


Karşınıza gelen pek çok dosyayı dikkatli bir şekilde çözmeniz ve sonuca kavuşturmanız gerekiyor. Olay yerinde nesneleri bulduktan sonra tahlile gönderiyor veya bulgulara göre şüphelileri sorguya çekiyorsunuz.


 


Ayrıca Bkz.Apple News uygulaması haber platformları için büyük bir avantaj sağlıyor

Oyunda vereceğiniz kararlar önemli. Şüphelilerin tutuklanması yanında ekip arkadaşınızı ikna etmeniz de buna bağlı. Karar sonrası karakteriniz de güvenilirlik, şüphecilik, isabetli tahmin gibi puanlar kazanıyor.


 


Dosyaları çözdükçe karakteriniz gelişirken Fox ve Scully de ara ara ilerleyişinize katılıyor. Görevlerin arasında ve sonrasında farklı animasyonlar ile heyecan arttırılmaya çalışılıyor. Belirli zaman dilimlerinde özel dosyaların da erişime açıldığı oyun serinin meraklılarına hitap ediyor.


 


  

  Haberi Portalda Gör


I
INumber1OneI
2 yıl (263 mesaj)
vovvv
G
Guest-60C9D430E
2 yıl (3908 mesaj)
x files da 9. sezona kadar geldim ama mulder yok arkadas? ileriki bolumlerde gelecekmi bilen var mi? yarida biraktim izlenmiyor cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


S
strathmorea
2 yıl (1983 mesaj)
Güzele benziyor.
D
DH Misafiri
2 yıl (65948 mesaj)
Fox ve mulder aynı kişi....DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.