Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
24436
Tıklama
0
Öne Çıkarma
www.ahududu.org - omegle türkçe versyonu
S
13 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

İnternet dünyasına kapılarını açan yeni bir oluşum daha. İnsanlara fütursuzca tanımadığı kişilerle eğlenme, konuşma, oynaşma şansı tanıyan bir site. Hiçbir üyelik gerektirmeden tek tuşla, o anda online olan ya da bir başkasıyla konuşma bağlarını koparan rastgele bir internet sakiniyle ansızın konuşmaya başlamanıza olanak tanıyor.

Dünyada omegle.com ile başlayan bu furya Türkiye’de kivvii adlı bir sitede biz bulduk nidalarıyla piyasaya çıkmıştı. Kivvii’nin aksine omegle.com ile “abimizdir onlar bulmuştur biz sadece türk internet alemine katkımız olsun diye şeettik” tarzında bir bağları vardır. Aslında hiçbir bağları olmayabilir ama en azından saygı duyup emeklerinin hakkını vermektedirler.

Olduğunuz yerde veya durumda canınız sıkıldıysa en yakınızdakiler güveninizi yitirdiyse veya tanımadığınız birileriyle konuşup, hayatınızda aksiyon çıkarmak istiyorsanız buyrun gelmeniz gereken yer burası.

Karşınızd ahududu.org hemen tıkla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssskkk -- 3 Şubat 2010; 0:24:00 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.