Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
708
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Wordpress ile 1 saatte harika bir site yapın. Hem de 100% Bedava.

A
ahmetturkoglu Konu Sahibi
7 yıl (4 mesaj)
Wordpress her geçen gün etkisini artırıyor ve kendini sürekli yeniliyor. Bununla birlikte de hayran kitlesi de katlanıyor. Hemen hergün dünya çapında binlerce insan yeni bir WP sitesi yapıyor ve bu sitelerinden de para kazanıyorlar. Wordpress’in en önemli özelliği kurulumunun kolay olması ve bir web dizayn bilgisi gerektirmemesi. Kolayca kurup, ayarları ile kendinize özel hale getirebiliyorsunuz. Bundan sonra ise tek yapmanız gereken bir Wordpress teması ile bunu güzelleştirmek o kadar. Ayrıca wordpress için her gün yeni bir tema ve yeni bir eklenti çıkıyor, bu da sitenizi rahatlıkla takip etmenizi ve güncellemenizi sağlıyor. Wordpress’in diğer güzel bir özelliği de güvenliği, diğer benzeri uygulamalar daha yeni olduklarından bir çok güvenlik açığı barındırabiliyor, ancak WP’de bu açıklar minimal durumda.

Üstelik Wordpress hala tamamen ücretsiz. Yani bir domaininiz var sa veya olmasa bile hatta bir hosting hesabına bile gerek duymadan, wordpress üzerinden http:// ?????.wordpress.com şeklinde bir alanı hemen oluşturabilirsiniz. Web üzerinde bulunan tamamen ücretsiz ve güçlü uygulamaların başında gelen bu kolaylıktan siz de faydalanarak, hemen bir site yaratabilirsiniz. Hayallerinizin sitesi size 1 saat uzaklıkta, hem de 100% bedava.


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetturkoglu -- 27 Mart 2013; 10:29:16 >


D
deneme1
7 yıl (3291 mesaj)
yeni değilki,wordpress 5-6 yıldır var zaten.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.