Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
4508
Tıklama
0
Öne Çıkarma
WMF düdüklü tencere çığlık sesi çıkarıyor-video mevcut
P
4 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

yaklaşık 6 ay önce WMF perfect plus düdüklü tencere aldık, düdüklü tencere dayanılmayacak derecede düdük çalar gibi ses çıkarıyor, bildiğiniz çığlık atıyor, ürünü servise verdim aldığım cevap kısık ateşte pişirin oldu tamam dedik kısık ateşte denedik bu seferde pişirme süresi çok uzuyor düdüklü tencerede pişirmenin bir önemi kalmıyor hemde belli süre sonra çığlık sesi yeniden çıkıyor, başına gelen var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >

https://www.youtube.com/watch?v=8uNHna59dxw&feature=youtu.beM
4 yıl
Çavuş

WMF perfect kullanıyorum. Yani sizdekinin alt modeli. Basınç göstergesi yukarıya kalktıktan sonra eğer altını kısmazsam benim tenceremden de bu ses geliyor, aşırı basınç oluştuğunu bildiriyor. Bu sebeple tencereyi önce yüksek ateşte kullanıyorum, sonra basınç düğmesi yukarıya çıkmaya başlayınca da sıkı takip edip; hangi kademede pişirmesini istemiyorsam o anda küçük göze, en düşük ısıya alıyorum. Ve pişirme dakikasını başlatıyorum. Yani aslında o ses güvenliğimiz için bu kadar yüksek, patlama riskini azaltıyor. Fissler olsun Wmf olsun kaliteli ürünler. Ama başından ayrılmamak gerekiyor, hızlı pişirdikleri için de dakikaya çok dikkat etmek lazım.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.