Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
272
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Windows Vista'nın bireysel versiyonu, 30 Ocak'ta piyasada

M
mtaylan Konu Sahibi
14 yıl (225 mesaj)
Yazılım devi Microsoft, yeni işletim sistemi Windows Vista'nın bireysel versiyonunun, tüm bilgisayar kullanıcılarının kullanımına hazır duruma getirildiğini ve 30 Ocak'ta piyasaya çıkacağını açıkladı.
Windows İşletim Sistemi Bölümü Başkanı Jim Allchin, Microsoft'un, yeni işletim sisteminin bireysel kullanıcılar için hazırlanan versiyonunun kodlarını kısa süre önce hazır duruma getirdiğini belirterek, ''Taş gibi oldu ve kullanıma hazır, bugün güzel bir gün'' dedi.
30 Ocak'ta satışa çıkacak Vista'nın, ilk başta 5 dilde piyasaya çıkarılacağını belirten Allchin, kurumsal versiyonunun da daha önce açıklandığı gibi 30 Kasım'da piyasaya çıkacağını kaydetti.
Çıkışı birçok kez ertelenen Vista, 30 Ocak'tan sonra yeni bilgisayarlara önceden yüklenecek, ayrıca bilgisayar mağazalarında bireysel kullanıcılar için raflardaki yerini alacak.

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/2006/11/08/son/sonyas25.asp
E
ExECaLiBuR
14 yıl (10395 mesaj)
Thank you
İ
ibyalcin
14 yıl (1054 mesaj)
hayırlı olsunDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.