Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Windows'ta Yanlışlıkla Temayı Kapattım

D
donanımhaberhataverip Konu Sahibi
2 ay (4 mesaj)
Arkadaşlar merhaba


Windows 8.1 64 bit kullanıcısıyım,Birkaç ay önce Advance System Care benzeri bir programda Windows'u hafifletmek amacıyla bazı Windows uygulamalarını kapatmıştım, bu uygulamaların arasında Windows Tema seçeneği de vardı ve ben bu seçeneği seçerek Windows Tema uygulamasını kapattım.

Şöyle bir değişiklik oldu; masaüstü duruyor ancak Aurora görünümü gitti ve işletim sistemi "yüksek karşıtlık" görünümünde sabit kaldı, bu şöyle bir sorun oluyor; misal herhangi bir yazılım güncelleyeceğim veya başka bir yazılımda bir seçenek seçeceğim yazılar sarı renkli görünüyor, haliyle okunuşu çok zor oluyor.

Durumu düzeltmek için Windows Temayı kapattığım programı yeniden açtım, program seçenekleri arasında Windows Tema yok (programı güncellemiştim sanırım sonraki güncellemelerde: Windows Temayı kapatma seçeneğini kaldırdılar).


Arkadaşlar lütfen yardım edin bunu nasıl düzeltebilirim?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.