Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
2141
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Windows 7 Home Premium Etkinleştirme Sorunu

S Silence34 Konu Sahibi
9 yıl (625 mesaj)
Merhaba. Uzun zamandır Windows 7 Home Premium lisanslı sürümünü kullanıyorum. 64 Bit yazılım kullanıyordum ve bugüne kadar format attıktan sonra etkinleştirmede hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat 2 gün önce format atarken farkında olmadan 32 Bit olan yazılımı kurmuşum ekran kartı sürücüsünü yüklerken farkettim. Etkinleştirmeyi de daha format atarken key i başta girdiğim için yapmıştım 32 Bit yazılım için. Farkedince tekrar format attım ve 64 Bit i yeniden kurdum fakat şu anda etkinleştirme yaparken ” Yazdığınız ürün anahtarı bu bilgisayarda Windows ürününü etkinleştirmek için zaten kullanıldı. ” diye bir hata alıyorum ve etkinleştirmeyi başaramıyorum. Çözüm için önerebileceğiniz birşey var mı? Yeniden format atmak çözüm olur mu, çevrimiçi destek var mı veya telefon ile destek veriyorlar mı Türkçe veya İngilizce farketmez? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Forumda bir arkadaşın konusunu okudum internet üzerinden satın almış lisanssızmış aslında. Bende öyle bir durum da yok uzun süredir aynı key ile kullanıyordum sadece bu formatta başıma geldi. 32 Bit sürümü önceden yanlışlıkla kurmamın etkisi olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silence34 -- 16 Ağustos 2012; 18:52:20 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.