Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
379
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Win7'den Win10 Upgrade mümkün mü?

S Sucuklu Pizza Konu Sahibi
6 yıl (1628 mesaj)
Arkadaşlar merhaba, şu an W8 kullanıyorum lisanssız bir şekilde.

Bilgisayarımla birlikte W7 Home Pre lisansına sahibim, kurtarma dvd'sini kullanrak W7 kursam en son güncellemelerden sonra W10'a upgrade edebilir miyim?
J jawenk
6 yıl (519 mesaj)
windows 10 a yükseltmek için orjinal 8 yada 8.1 gerekli değil sanırım. bende de sonradan crack yaparak kullandığım 8.1 vardı ve w10 için davet geldi kabul ettim. Bir süre sonra indirdim ve yükledim şuan w10 kullanıyorum sıkıntı yok
Y yilmaz976
6 yıl (3687 mesaj)
Hiç bekleme hemen Windows 7,ye geç ve ardından güncellemelerden Windows 10,a yükseltme yap,daha sonra Windows 10,a geçtiğinde internete bağlandığında etkinleştirmeyi otomatik yapacak,etkinleştirme olduktan sonra temiz kurulum yaparsın.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Sucuklu Pizza

S Sucuklu Pizza Konu Sahibi
6 yıl (1628 mesaj)
Peki şey diyeceğim, Win7 kurduktan sonra güncelleme yapa yap en son Win 10 temiz kurulum yapabiliyor muyum?

Çünkü Win7 iso dosyasını yandex mega gibi sitelerde bulamadım.

Part part indirmek istemiyorum, Toshiba kurtarma DVD'si ile Win7 kursam Win10 için temiz kurulum seçeneği oluyor mu, yoksa programlarım kalıyor mu?

Temiz bir Win10 istiyorum ben derdimi düzgün anlatayım :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.