Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Win 7 ddr3 için donanım ekleme?

M Mehmet Emin Taş Konu Sahibi
2 yıl (32 mesaj)
Dostlar bilgisayarım ddr3. Toplama bir bilgisayar. Yine de yükseltmek adına bir kaç şey yaptım ve sıfır rx580, yine sıfır bir ürün olan coller master 'ın 600 watt 'lık power supply 'ını aldım. 4 gb ram 'im var. Yanlız bu ekran kartı ve power supply 'ı yerleştirmek için gerekli uzmanlığım yok. Bunu yapabilmek için yardım edebilecek biri var mı? İstanbuldayım.
P parcapincik
2 yıl (1055 mesaj)
Diğer bileşenler tam olarak nedir, anakart işlemci ram, aldığın rx580 kaç GB?

4 GB ram var ram eklemeyi düşünüyormusun?

YouTube üzerinde çok fazla video var sistem toplama ile ilgili PSU nasıl takılır eski ekran kartı nasıl sökülür yenisini nasıl takarsın hepsi mevcut, tek bir yıldız tornavida ile işin içinden çıkabilirsin.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mehmet Emin Taş Konu Sahibi
2 yıl (32 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: parcapincik

Diğer bileşenler tam olarak nedir, anakart işlemci ram, aldığın rx580 kaç GB?

4 GB ram var ram eklemeyi düşünüyormusun?

YouTube üzerinde çok fazla video var sistem toplama ile ilgili PSU nasıl takılır eski ekran kartı nasıl sökülür yenisini nasıl takarsın hepsi mevcut, tek bir yıldız tornavida ile işin içinden çıkabilirsin.
MSI Drmos Equipped with APS P55-CD53 ( 10 yıl önceki işlemci ) Evet Ram 'i arttırmayı düşünüyorum. En az 8 yapmak var aklımda. RX 580 gaming 8gb 256 bit ekran kartı var.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.