Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
67
Tıklama
0
Öne Çıkarma
WarMachines Discord Adresi Bekliyoruz!
J
geçen ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

War Machines, oyunsever kişilerden oluşan ve misyonu, insanları oyunların etrafında bir araya getirmek olan geniş çaplı bir gruptur. Bulunduğumuz yere gelmemizde çeşitlilik ve kucaklayıcı yaklaşım önemli bir rol oynadı. Çeşitlilik ile daha iyi bir ürünün, daha sağlıklı kararların ve daha ideal bir çalışma ortamının ortaya çıktığına inanıyoruz. Burada herkes War Machines ekibi, yaşamak ve oyun oynamak istediğimiz dünyayı yansıtması için uğraşıyor.

Ekibimize dahil olmak istiyorsan,
senide bekliyoruz...

Discord Adresimiz: https://discord.com/invite/xpYpaqJNgq

+Bilgisayar toplama ve Öneri,
+Film Önerileri,
+Kitap Önerileri
+Müzik ve Sohbet ortamı...

Discord ortamının sadece oyun odak değil WM ekibi olarak çok amaçlı ve insanları düşünceleriyle birleştiren, bir araya getiren ortam olarak kabul ediyoruz.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >]https://store.donanimhaber.com/87/b3/a7/87b3a7dc0604b9f40d493461fb4c70ff.jpg" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.