Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Vitamin D ve B12 Değerlerini Yükseltmek

M MRYGZ Konu Sahibi
2 ay (362 mesaj)
Merhaba, sonuçlarım ve tavsiye edilen tedavi aşağıdaki gibi, buna istinaden benim bu değerlerimi 1-1.5 ay içinde minimum şeklinde belirttiğim değerlere yükseltmem gerekiyor. Kullanımı konusunda eczane yazmamış ama reçete detayına baktığımda iğneyi haftada 1 hapı haftada 2 şeklinde gördüm. 

İlk sorum bu ilaçlar bahsettiğim değerlere iyileşmesini sağlar mı 1-1.5 ay içinde ? 

Eğer sağlarsa nasıl kullanmamı önerirsiniz. 

Sağlamaz derseniz tavsiye ve önerilerinizi okumak isterim. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >https://gss.gs/OO4.jpg
https://gss.gs/4q9.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRYGZ -- 14 Ekim 2021; 8:8:6 >


L Littlebchlor
geçen ay (7 mesaj)
B12 için verilen dodex yerine dil altı methylcobolamin formunu tercih ederseniz daha iyi olur. Dodex içerisindeki siyonokobolamin sentetik formu oldugu icin pek de tavsiye edilmiyor artık. D vitamini için d3k2 damla kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun

Not:Yazdıklarım sadece tavsiye amaçlıdır. Hekim değilim, doğru tedavi için hekim veya eczacınıza danışmanız daha saglıklı olur.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O ornapsen
geçen ay (2364 mesaj)
. iğneyi haftada 1 gün bir sağlık kuruluşunda yaptıracaksınız. D vitamini kapsülünü de haftanın iki günü bir tane içeceksiniz Mesela çarşamba ve pazar günü 1 tane içilecek gibi.. Doktorun verdiği ilaçları kullanın. sonrasında bir kez daha tahlil yaptırırsınız.
9 9600_G_T
4 hafta (3331 mesaj)
dik kafana gitsin ya d vitamini d3 olanından al

nerdeyse degerler aynı.

kecı boynuzu pekmezi ıyı dıyorlar ama tadı cok kotu ya yıyemıyorum :DDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.