Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
458
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Visual Basic Access Veritaban sorunu...

S sansar Konu Sahibi
9 yıl (461 mesaj)
Arkadaşlar netten öğrendiğim bilgilerle bir cari hesap Kayıt programı yaptım ,Program Veritabanı Access Databese kullanıyor fakat Şoyle bir sorunum var.


1-Visual Basic Programı bilgisayara yüklü olmadığında Program Veritabanı boş görünüyor ve Yeni Kayıt Ekle denildiğinde Yeni Kayıt eklerkende Hata veriyor eklenemiyor.Visual Basic programını Pc ye yüklediğimde ise sorun kalmıyor ama başka pcler için programı attığımda visual basic olmadan yukardaki hatalar olduğundan program çalışmıyor.


2-Ofiss 2007 yüklü olmadan Program veritabanı çalışmıyor acaba Ofis yüklü olmadan veritabanını çalıştırmak mümkünmüdür gerçi bu çok önemli bir sorun değil çünkü hemen hemen her pc de genelde bir Ofis programı bulunacağını varsayarsak önemli değil ama bende Ofiss2007 var başka pc de ofis 2010 olduğunda sorun çıkarırmı bilmiyorum.Arkadaşlar Bu sorunumu nasıl çözebilirim Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden Teşekkürler kolaygelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sansar -- 27 Ekim 2012; 18:52:08 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.