Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
378
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Virüs temizliği nasıl yapılmalıdır ?

M Malware Removal Konu Sahibi
7 yıl (1552 mesaj)
Virüs temizliği denilince ne anlıyorsunuz ? Bu işin püf noktaları nelerdir ?

Temizleme sadece Antivirüs ve spyware yazılımlarla taratmaktan mı geçiyor ? Bu araçlar bazı virüsler için çözüm olabiliyor ama hepsi için geçerli midir ?

Dünyanın kullandığı modern metodlar nelerdir sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malware Removal -- 31 Ağustos 2014; 13:57:07 >


A Angelica
7 yıl (17579 mesaj)
Format.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B bybursa
7 yıl (1470 mesaj)
dünyanın kullandığı metotlar derken?dünyanın her yerinde biz son kullanıcılar ev kullanıcıları lisanslı antivirüslerle güvenlik duvarları ile işyerleri antivirüs server larla yani herkesin bildiği yöntemlerle korunur fakat devlet kurumları mesela bizdeki "mit" mesela nasıl korunuyor bende çok merak ediyorum.Ama şunu biliyorumki %100 korunmak imkansız.Çünkü microsoft un sitesini bile hacklemişlerdi hatırlarsanız .


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Malware Removal Konu Sahibi
7 yıl (1552 mesaj)
Format işin en kolay yolu. Kullanıcıya fazla bir şey kazandırmaz. Sistemde değerli bilgiler varsa ve bulgilere virüs bulaşmışsa ne olacak !

%100 güvenlik diye bir şey yok ama virüs bulaştı ise rutin ve klsik tarama metodlarının dışında yapılabilecek bir şey yok mu acaba ? Yurt dışında durum nedir acaba ?

Konumuzla ilgisi yok ama Mit'in veya devletin nasıl korunduğu veya korunamadığı ortada zaten. Allaha emanet diyelim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.