Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
233
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Virus sanirim ama ne

C CA Konu Sahibi
20 yıl (44 mesaj)
Bilgisayari her açisimda iki adet desktop.ini dosyasi açiliyor ve bu mesaj var içinde
[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21787

Nedir bu? Ne yapmak lazim? McAffe nin en son uptrade edilmis sürümü sabah aksam tariyor dosyalar açik olmasina ragmen bisey bulamadim diyor.

Sevgiler
M mhakanki
20 yıl (6355 mesaj)
merhaba CA

sana bir iyi bir kötü haber wereyim... iyi haber senin pc deki bu sorun virüs değiL... kötü haber ise wirüsden daha beter bir şey.. bir süre önce benimde başıma geLmişti we daha yeni yeni toparLandım... bu bir wirüs değiL dedim onun için virüs taraması yapman yada windows kurman hiçbir işe yaramaz.... nasıl anLAtsamki kendini HTML kodLarı arasında barındıran bir takın komutLar içeren bir dosya... ÇaLıştıgında otomatik oLarak eschange kodLArını tüm HTML , HTM we CGI dosyaLArına ekLiyor... çözümünü meraj ediyorsan inan çok uzun we karışık.. şayet haLa çözüm buLmadıysan aban maiL at sana ayrıntıLı yazarım... ama dediğim gibi bu beLadan kurtuLmak koLay ama senin çok uğraştırır dostum...

SewgiLerimLe !!! ...

_______________
-------------
HEP BIR SONRAKINE SAKLADIN ONCEKILERI
OYSA NE DUNLER WARDI YARINLARA ERTELENMEYECEK
-------------
e-mail : heykaptan@kolaymail.com
ICQ : 129365055
-------------
http://heykaptan.kolayweb.com


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D djburak
16 yıl (1 mesaj)
bu sorun bende de oldu nasil yapacaz lutven yardim ....DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.