1. sayfa
ben çiziksiz teşir ürünü görmedim muhtemelen kasada çizik vardır.ama vatan böyle bişey yapmaz diyebilirim. |
tam bilmemekle birlikte fabrikadan test için belirli bir çalışma süresi varmış ona bakılıyormuş ondan fazla ise teşhir olma olasılıgı var. ama nerden nasıl bakılıyor bilmiyorum bilen varsa söylersen faydalı olur bu konuda sanırım |
ben böyle bir şey gördüm.televizyon geldiğinde bunu deneyeceğim "kumandadan menü tuşuna bastım sonra kırmızı tuşa ardından gelen ekrandaki ürün hizmet bilgisine girdim orada kullanım süresi sıfır yazıyordu bu demek midir ki benim ürün sıfırdır teşhir ürünü flan değildir._?" |
arkadaşlar korktuğum başıma geldi sanırım.bu gün televizyon geldi.kargodan teslim aldım.eve geldim kurtuyu açıp fiziksel olarak incelemeye başladım.televizyonun arkasındaki vidaların etrafı çatlamış sanki bir de vidaların olduğu yerde vidaların etrafını saran yuvarlak izler vardı.sizce ne yapmalıyım? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
içine sinmediyse şüphen varsa hiç uğraşma değiştir az buz birşey degilki bu sürekli kullanacaksın hep acaba diyemi kullanacaksın. |
catlama var derken vidanın kendisindemi?bir de bu tv nin kullanım saatine bakılabiliyormu? |
madem internetten aldın içine sinmediyse iade hakkını kullan ben de vatandan teşhir ürünü görerek aldım 2 aydır kullanıyorum gayet mumnunum |
hayır vidada herhangi bir iz yok.hatta özellikle baktım tornavida değmiş mi diye ama farklı birşey değmemişti.neyse kurulumu yaptım.servis kullanılmamış sıfır dedi.gerçi bilgili bir servis değildi ama takıntı yapmaya gerek yok artık kullanacağız |
arkadaşım içine sinmiyorsa alma ürünü bu firmaların adına güvenip böyle şey yapmazlar demeyin bende 3 sene önce teknosadan dvd player almıştım eve gelip kutuyu açtığımda dvd nin içinden teşhirde oynattıkları dvd cd si cıktı (cd kutunun içinde değil playerın içinde) yada servis menüsünden kullanım saatine bak diyeceğim ama onunda sıfırlanması mümkün... |
aldığımda ilkönce ekrana baktım.ekran tertemizdi.ekranın etrafındaki poşetler duruyordu.cihazın önünde veya arkasında toz bulunmuyordu.yani teşhir olsa tozlanırdı diye düşünüyorum.sadece arka taraftaki vidaların çevresindeki izler beni rahatsız etti ama uğraşmak istemedim.ben yapı olarakta takıntılı biriyim o yüzden abartmışta olabilirim.cihazın servis menüsünden kullanım süresine bakmaya çalıştım ama birşey anlamadım < Resime gitmek için tıklayın > |
cok fazla takma kafaya güle güle kullan servis menüsüne de bence fazla girme orada değişiklik falan yaparsan paneli eline alırsın garanti dışı kalır zaten girdiğin yerde servis menüsü değil heralde sadece bilgi sayfasına benziyor .salla gitsin keyfine bak.... |
evet aslında yanlış yazdım.servis menüsü değil girdiğim yer sadece bir arkadaş buraya girip baktığını belirtmişti ben de o yüzden buraya girdimama bir şey göremedim |
bence hiç bulaşma servis menüsüne dediğim gibi olmadık bişeyi değiştiririsin dertsiz başına dert alırsın ben benım plazma tv de ilk gün çalışma saatine baktım bir dahada girmedim zaten bizim gibi normal kullanıcıları ilgilendiren şeyler yok orda... |
1. sayfa
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 28 Mart 2011; 16:02:04 >