Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
vailant turbotec pro ile yaşadığım ilginç sorunlar

T Tyler Durden Konu Sahibi
11 ay (5686 mesaj)
merhaba arkadaşlar yeni bir eve taşındım ve evde vailant turbotec pro vuv 242-3-3 kombi var. kombinin üzerinde herhangi bir yaz/kış modu ayrımı yok, petek kısmını tamamen sıfıra indirince kombi kış modunu kapatmış oluyormuş. yaşadığım sorun ise şu, kombiyi çalıştırıyorum ateşleme yapılıyor petek ısınıyor ve bir süre devirdaim yaptıktan sonra devirdaim duruyor. durduktan bir kaç dakika sonra ise tekrar kombi kendisi ateşleme yaparak kalkışa geçiyor ve devirdaime devam ediyor. bu normal midir?

bir diğer sorun ise banyodaki havlupan peteğin üst kısmına kırmızı bir valf takmışlar 2.5 bar yazıyor üstünde ve bazen oradan su akıtıyor kendi kendine. banyodaki petek kapalı olmasına rağmen bazen oradan su gelmesi normal midir?
E erkostu
11 ay (2447 mesaj)
Kombiniz. Normal çalışıyor, petekleriniz isiniyor.havlupan için birsey diyemeyecegim.foto eklerseniz görürüz< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T Tyler Durden Konu Sahibi
11 ay (5686 mesaj)
hocam kombi 5 dakika çalışıp devirdaim yapıyor ve duruyor, 5 dakika durduktan sonra tekrar çalışmaya geçiyor şimdi ölçümü yaptım.

havlupandaki eklenti de fotoğraftaki eklentidir:

< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.