Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
uyku modu ve açılmayan bilgisayar

O oldboi Konu Sahibi
2 yıl (3513 mesaj)
Merhaba;

Pazar sabahı uyku modundaki bilgisayarımı açarken oldukça zorlandım. bilgisayarın içini temizledim, RAM'leri taktım çıkardım, bios pil'ini çıkardım. Sonrasında bilgisayar açıldı. Windows ile ilgili hatalar aldım. Gelişmş seçeneklerden onarma'yı seçtim. Ancak başarılı olamadı.
En sonunda bilgisyarı kapat ve devam et seçenekleri çıktı. ben de devam et'e bastım ve PC açıldı. Gün içerisinde kullandıktan sonra bilgisayarın başından kalktım. Akşam tekrar PC'yi açmak istediğimde önce ekranda enerji tasarrufu ifadeli bir cümle göründü. Ve PC bir daha açılmadı.

AÇılıyor gibi yapıyor, fanlar çalışıyor ancka ekrana görüntü gelmiyor, bir süre sonra kapanıyor, fanlar duruyor yine kendi kendine tekrar deniyor, falnlar yine çalışıyor ve bu şekilde loop'a bağlıyor. Sabah denediğim herşeyi tekrar denedim ama bu defa bilgisayarı açamadım. Öneriniz var mıdır acaba?
V V1CT0RY
2 yıl (11433 mesaj)
1- Harddisk'in ölmüş olabilir.

2- Güç kaynağın gitmiş olabilir hocam. Harddisk gibi geldi bana.
O oldboi Konu Sahibi
2 yıl (3513 mesaj)
sorun RAM'lerdeymiş.
RAM'leri çıkartıp silgi ile sildim.
Yeniden takınca ekrana görüntü geldi.
Sorunu bendne sonra yaşayanlar olabilir diyerek çözümü burada paylaşamk istedim.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

V V1CT0RY
2 yıl (11433 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: oldboi

sorun RAM'lerdeymiş.
RAM'leri çıkartıp silgi ile sildim.
Yeniden takınca ekrana görüntü geldi.
Sorunu bendne sonra yaşayanlar olabilir diyerek çözümü burada paylaşamk istedim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.