Maksimum 5-6 tl.Dua et yangin falan cikmamis. |
Önce yangın çıkmadığı için şükret sonra ütünün hangi ayarda açık kaldığına bak. Eğer yüksek ayarda açık kaldıysa tahmini 15-20 tl etkiler. Düşük ayarda açık kaldıysa 4-5 TL.. Bir kere benim de başıma gelmişti. Allah korumuş |
Yangın çıkmadığına dua ediyorum tabi ki. Ama ütü masasının olduğu yerde, ütü yansa bile en fazla masa yanardı. Etrafında yanacak bişey yok. Orta ayarda açık kalmış ütü. Neyse bundan sonra dikkat etmek lazım![]() |
Merak etme birden bütün ev alev alırdı ![]() |
Evde yangın çıkmamış olması büyük mucize ama adam faturanın derdine düşmüş![]() ![]() |
![]() |
+1905 |
Canınız sıkılıyo dimi![]() ![]() |
Kaliteli bir şey alsaydın 2. dakikadan sonra kendini kapatır ne fazladan 10 lira verirdin ne yanma tehlikesi geçirirdin ne de boşuna elektrik harcanırdı. |
Avatar-Entry! Bir daha ütü alırken buna dikkat edeceğim. |
Dert etmeyesin canını sıkmayasın diye demişler seni düşündükleri için. |
Bende tost makinesini unutmuştum baktım uyurken burnuma yanık kokusu geliyor hemen gittim kapattım |
99 lira 90 kuruş ama 100 olmaz korkma |
ütünün özelliği de önemli ama burada şimdi.. ısındığı zaman otomatik olarak kendini kapatan bir ütü ise biraz yırtabilirsiniz faturadan. ama eski model ve öyle bir özelliği olmayan ütü ise yukarıdaki arkadaşa katılıyorum.. çok yüksek bir etkisi olur açıkcası.. 11 saat az uz değil yani.. |
insanoğlunun başına bir bela olay gelmezzse şükretmesinide bilmez ( Genel olarak söylüyorum bu arkadaş için değil) |
Ben düzenli olarak çaydanlık yakıyom. Koyuyom çayı geçiyom odaya 1-2 saat sora bi yanık kokusu sarıyo evi çaydanlıkta su bitmiş çaydanlık kızartması olmuş ![]() |
Ya arkadaşlar olayı başka yönlere çekiyosunuz. Eve geldiğimde ütüyü açık gördüğümde aklıma ilk gelen herhalde fatura olmadı. Bi sıkıntı yaşamadığım için şükrediyorum tabi ki. Sonrasında da ne kadar elektrik yakmıştır diye merak edip sordum. Bence gayet normal bi soru, değil mi ya.![]() Klasik Türk insanıyla ne alakası var, evimin yanmadığına şükretmeyip faturayı dert etmemle ne alakası var, ne kadar bilmiş insan kaynıyo burası ya ![]() |
Sabah 8'de evden çıkmadan ütü yaptım, işe gittim. Yeni geldim. Bu zaman diliminde ütü açık kalmış yani 11 saat kadar.
Sormak istediğim şu; Bu zaman dilimi için faturama ne kadar ücret gelir?