Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
309
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Üstten ders alma
S
8 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar,

Ben kayıt yaptırıp 2 sene ilk sınıfın derslerine gitmedim. Bu geçtiğimiz sene 3.senem oldu ve bu sene aktif devam ettim ama eski hevesim kalmadığından dolayı AGNO(Ağırlıklı Genel Ortalama) 1,16 da kaldı. 3 sene önce kayıt yaptırdığım ve ortalamam bu zamana kadar 0 olduğu için bana üst senelerin sadece seçmelilerini açtı sistem. Ortalamam 1.80'in altında kaldığı için 2. sınıftan ders alamayacağım. Bir daha ki dönem bir kaç tane alacağım ders ile ortalamam 2.00'ın üstüne çıkıyor yani seneye 2. dönem 2. sınıfın 2.yarıyılını alacağım. Benim bir sonraki sene 2.yılın 1.dönem ve 3.yılın 1.dönemini alabilmek yani aynı dönemde üstten ders alabilmek için neler yapmam gerekecek.B
8 yıl
Teğmen

Ortalamanın 1.80'nin üstünde olması gerekiyor sadece AGNO'nun. Bir de eğer bağlayan ders yoksa alttakilerden alabilirsin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
8 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

1.80'in üstünde olursam 3.1 ve 2.1 i bir dahaki sene birlikte alabilecek miyim?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.