Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
UNİTY ASSET store 'dan

E efer12333 Konu Sahibi
2 ay (2 mesaj)
Merhaba mobil oyun sektörüne büyük ilgim olduğu için öğrenmek için Unity asset store dan para verip bir gamekit aldım.Ancak gamekit i Unity programında nasıl birleştirebileceğimi çözemedim.Gamekitin içerisinde reklam kodlarına kadar var.Lütfen yardımcı olun
< Resime gitmek için tıklayın >

şimdiden teşekkürler
H hsmtn
2 ay (74 mesaj)
birleştirme derken neyi kastettiğini daha iyi açıklarsan daha iyi yardım alabilirsin. ayrıca nette kafa topu oyunu yapmak ile ilgili videolar var onlardan başlarsan daha iyi öğrenirsin. sonrasında bu kiti çok daha verimli kullanırsın.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E efer12333 Konu Sahibi
2 ay (2 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
Cevabınız için teşşekkürler.Yani kısacası nasıl apk halini alabilirim oyunun onu merak ediyorum aslında.Bir videoda benim gibi gamekit alıp direk unity de oyunu calıştırdığını görmüştüm o yüzden birleştirme demiştim.
Bu mesajda bahsedilenler: @hsmtn

H hsmtn
2 ay (74 mesaj)
unitynin eski versiyonlarında yukarıdaki resimde görülen scene (menu, loading, game ) dosyalarını çift tıkladığında proje açılıyordu. yeni versiyonlarında çift tıkladığında unity hub açılıyor. unity hubdan versiyon seçip devam edebileceğini düşünüyorum. olmazsa eğer unity hubu aç project sekmesinde mavi add butonuna tıkla ve kitin rar dosyasından çıkardığın klasörü seç. eğer doğru klasörü yani projenin ana klasörünü seçtiysen unity bunu proje olarak açar. sonrasında istediğin gibi apk alabilirsin.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.