ulusdan veya kızılaydan nerden gidersin bilmiyorum ama dışkapı ssk nın önündeki duraktan özel otobüsler kalkıyor çubuk için. başka bir bilgim yok maalesef
ulusdan veya kızılaydan nerden gidersin bilmiyorum ama dışkapı ssk nın önündeki duraktan özel otobüsler kalkıyor çubuk için. başka bir bilgim yok maalesef
evet zaten önünde çubuk yazıyor otobüslerin, ulus ve ya kızılaydan geçiyor mu onlar benimde bir bilgim yok. mavi otobüs oluyolar paralı otobüsler gibi.
arkadaşlar cevaplarınız için sağolunda aslında ben çubuk kavşağındaki man tesislerine gideceğim. Dışkapı ssk ya bu otobüslerin nereden geldiğini bilen var mı acaba. Yani ulus-bakanlık- kızılaydan nasıl gidileceğini bulabilirsem çok iyi olacak
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
evet zaten önünde çubuk yazıyor otobüslerin, ulus ve ya kızılaydan geçiyor mu onlar benimde bir bilgim yok. mavi otobüs oluyolar paralı otobüsler gibi.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
kızılyadan otobus yoktur.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Öncelikle kızılaydan ulaşım şansın yok.''u555'' arkadaşın dediği gibi ama yok ulusa ben yürümeyeyim dersen daha kolay olan yolu anlatayım sana ;
Sıhhıye köprüsünün altından egonun otobüsleri var bilirsin ;
439-440-446-447 numaralı egonun otobüsleri geçiyor,kaptana rica et..Beni hasköy-dörtyoldaki köprünün altında indirirmisiniz diye , köprünün altında
indikten sonra sanırım yarım saatte bir tane çubuk otobüsü geçiyor,(paralı) ona atladığın an çubukta olursun..en kolay çözüm bu
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClioSS -- 7 Kasım 2007; 7:57:44 >