Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
778
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ülkemizde dolmuş şoförlerinin neden sevilmediğinin açıklaması
Z
5 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Her sabah olduğu gibi ODTU-Ayrancı dolmuşu ile işe gidiyorum. En önde oturuyorum, bir yerde adam durup yolcu indirdi, yolcu aldı. Tam da kavşağın köşesinde. Normalde yasak, ancak bu durum dolmuş şoförlierini bağlamıyor. O sırada yaya geçidinden bir kadın kendisine kırmızı ışık olmasına rağmen karşıdan karşıya geçiyor. Bu şoför görünümündeki manyak resmen kadının üzerine sürmeye başladı, kadına doğru direksiyonu çevirdi resmen. Hızlı değildi araç ancak kadın panikleyip düşse üzerinden geçip gider. Adama çıkıştım napıyon manyak mısın diye (o an korkudan ağzıma ilk gelen şeyi söyledim) . Yaptığı haltın üzerine döndü sen ne biçim konuşuyorsun diye laf yetiştirmeye çalışıyor. Ben de asıl sen ne biçim kullanıyorsun, kadını eziyordun az daha dedim. Uzatmadı ancak böyle insan görünümünde bir psikopatın ehliyet almış olması, üzerine de toplu taşıma alanında çalışıyor olması fikri halen daha dehşet içinde olmama vesile oldu.

Şimdi siz söyleyin her gün buna benzer olaylar ile karşılaşıp nasıl sevelim bunları?< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.