Ben okuyorum hocam merak ettiğin kısmı yazarsan cevaplarım
Okulun konumu nasıl. Eğitimi sizce nasıl. Hocalar uyuz tipler mi yoksa dost canlısı mı. Okurken herhangi bir hastahaneye yolluyorlar mı staj için. Okulda yada çevresinde yurt var mı şimdilik aklıma gelenler bunlar şimdiden teşekkürler cevaplar için
Okul çok merkezi bir yerde aştiye 500 metre mesafede. Araban varsa ucuz otoparkı var. Metro yakınına geliyor (5-10dk yüürme mesafesi) Yanına avm açıldığından beri konumu baya iyi oldu. Fakat ankaradaki ulaşım saçmalığı yüzünden 2 araçla gelmek zorunda kalabilirsin. Genelde tüm hatlar kızılayda aktarma yapıyor.
Eğitimi dersen bir kısmı dost canlısı ama çoğunluğu bence uyuz tipler. Sınırdan ders bırakan(kalan) ben dahil çok arkadaşımız var. Yani fırça bağır çağır azarla pek yok ama zor soru soruyorlar hep. Okulda pek bi sistematik yok, çoğu şey kafalarına göre. Pek üniversite gibi ciddi bir kurum değil. Hastane kendi hastanesi, zaten sınıflar ve fakülte denilen minik bina da hastanenin içinde. Bitek psikiyatride başka hastaneye gidiliyor staja. Ve de kadın doğumda hocanın isteği ile gece ankara üniversitesine nöbete gidiliyor.
Yurt okulun karşısında yaklaşık 15dk yürüme mesafesinde bir kız yurdu var. Yanına da erkek yurdu açılacaktı ama son durumu bilmiyorum. O kız yurdunu tavsiye etmiyorlar. Okulun kendi yurdu da var fakat kampüste. Kampüsten okula ücretsiz servis var ama son saati 17.00 olduğundan onu da tavsiye etmiyorum. En iyisi eve çıkmak olur
Okul çok merkezi bir yerde aştiye 500 metre mesafede. Araban varsa ucuz otoparkı var. Metro yakınına geliyor (5-10dk yüürme mesafesi) Yanına avm açıldığından beri konumu baya iyi oldu. Fakat ankaradaki ulaşım saçmalığı yüzünden 2 araçla gelmek zorunda kalabilirsin. Genelde tüm hatlar kızılayda aktarma yapıyor.
Eğitimi dersen bir kısmı dost canlısı ama çoğunluğu bence uyuz tipler. Sınırdan ders bırakan(kalan) ben dahil çok arkadaşımız var. Yani fırça bağır çağır azarla pek yok ama zor soru soruyorlar hep. Okulda pek bi sistematik yok, çoğu şey kafalarına göre. Pek üniversite gibi ciddi bir kurum değil. Hastane kendi hastanesi, zaten sınıflar ve fakülte denilen minik bina da hastanenin içinde. Bitek psikiyatride başka hastaneye gidiliyor staja. Ve de kadın doğumda hocanın isteği ile gece ankara üniversitesine nöbete gidiliyor.
Yurt okulun karşısında yaklaşık 15dk yürüme mesafesinde bir kız yurdu var. Yanına da erkek yurdu açılacaktı ama son durumu bilmiyorum. O kız yurdunu tavsiye etmiyorlar. Okulun kendi yurdu da var fakat kampüste. Kampüsten okula ücretsiz servis var ama son saati 17.00 olduğundan onu da tavsiye etmiyorum. En iyisi eve çıkmak olur
okul ücreti için 6 sene boyunca girdiğin ücreti mi veriyon yoksa enflasyona göre artış mı var
6 yıl aynı ücret. Ama güvenmeyin ben girerken sınırsız süre girdiğin ücretti bu sene bizi de etkileyecek şekilde değiştirdiler. Seneye de hayır vazgeçtik derler mi derler
6 yıl aynı ücret. Ama güvenmeyin ben girerken sınırsız süre girdiğin ücretti bu sene bizi de etkileyecek şekilde değiştirdiler. Seneye de hayır vazgeçtik derler mi derler
son sorum hazırlık muhafiyet sınavında öğrenci hazırlığıda okusun diye sınavda çok kasıyorlar mı
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Okulun konumu nasıl. Eğitimi sizce nasıl. Hocalar uyuz tipler mi yoksa dost canlısı mı. Okurken herhangi bir hastahaneye yolluyorlar mı staj için. Okulda yada çevresinde yurt var mı şimdilik aklıma gelenler bunlar şimdiden teşekkürler cevaplar için
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Fakat ankaradaki ulaşım saçmalığı yüzünden 2 araçla gelmek zorunda kalabilirsin. Genelde tüm hatlar kızılayda aktarma yapıyor.
Eğitimi dersen bir kısmı dost canlısı ama çoğunluğu bence uyuz tipler. Sınırdan ders bırakan(kalan) ben dahil çok arkadaşımız var. Yani fırça bağır çağır azarla pek yok ama zor soru soruyorlar hep. Okulda pek bi sistematik yok, çoğu şey kafalarına göre. Pek üniversite gibi ciddi bir kurum değil. Hastane kendi hastanesi, zaten sınıflar ve fakülte denilen minik bina da hastanenin içinde. Bitek psikiyatride başka hastaneye gidiliyor staja. Ve de kadın doğumda hocanın isteği ile gece ankara üniversitesine nöbete gidiliyor.
Yurt okulun karşısında yaklaşık 15dk yürüme mesafesinde bir kız yurdu var. Yanına da erkek yurdu açılacaktı ama son durumu bilmiyorum. O kız yurdunu tavsiye etmiyorlar. Okulun kendi yurdu da var fakat kampüste. Kampüsten okula ücretsiz servis var ama son saati 17.00 olduğundan onu da tavsiye etmiyorum. En iyisi eve çıkmak olur
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @adamındibi
okul ücreti için 6 sene boyunca girdiğin ücreti mi veriyon yoksa enflasyona göre artış mı var
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @adamındibi
son sorum hazırlık muhafiyet sınavında öğrenci hazırlığıda okusun diye sınavda çok kasıyorlar mı
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @adamındibi
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @SiNaPSiS
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @unapologeticttt
hocam sınavlar çok mu zor öğrenciyi çok mu zorluyorlar ilk başta devlete yatay geçiş için zorlamak var aklımda da
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @adamındibi
o kadar mı zor hayvan gibi çalışsam da geçilmez mi yoksa hocalar mı uyuz soruyor
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @adamındibi